BURGULU YAPRAK MOTİFLİ ÖRGÜ MODELİ ANLATIMLI

orgu-burgulu-yaprak-deseni

Yeni Örgü Kanalları keşfimden sizlere Burgulu Yaprak Modelli Örgü Şiş Modeli nasıl yapılır? öğretilen Model olarak Çok modern ve güzel Yelekler,Örgüler yapabileceğiniz Burgulu Yapraklı Örgü Modeli Türkçe videolu anlatımlı.

Örnek anlatımı için Petek Örgü Dünyasına çok teşekkür eder Yeni Örgü Örnekleri için güzel çalışmalarını takipte olacağımızı bildirmek isterim.

burgulu-yaprakli-orgu-2
burgulu-yaprakli-orgu-2

Kış için Bayan Yelekler ve Hırka Modelleri Yaz içinde Örgü Şiş işi Bluzlar,uzun Yelekler,Şal Modelleri,Bayan Yazlık örgü Yelekler kısaca her şey örebileceğiniz bir Örgü Motifi.

Videolu tarifleri anlayamayan hanımlara Videolu Örgü Tarifi aynı zamanda yazılı olarak anlatılıyor.Yazılı anlatımlı Örgü Modelleri arayan hanımlar bu örneği mutlaka görmeli diye düşünüyorum.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*