KELEBEK RÜYASI TIĞ OYASI YAPIMI

kanatli-kelebekli-tig-oyasi
kanatli-kelebekli-tig-oyasi

Kanatlı Kelebek Tığ Oyası modeli Türkçe Videolu anlatımlı Kolay Kenar Tığ Oyası Örnekleri-Yazma,Yemeni ve Fularlar için Tığla Kolay Oya Motifi Kelebekler.

Kelebekli Tığ Oyaları içinden her biri ayrı renkte örülen Tığla yapılan Kelebek Motifleri daha sonra yine Tığla Yazma kenarı işlemesine Tığla tutturuluyor.

Tığ işlerinde iyi olan hanımlar Kelebekli Tığ motifi örnekleri birleştirerek farklı modeller için Dantel Vitrin takımı ya da Sehpa örtüsü Dantel olarak ta değerlendirebilirler.

kelebek-ruyasi-tig-oyasi
kelebek-ruyasi-tig-oyasi

Acemi olanlara da önereceğim Zincir Tığ Oyası örneği he kolay hem Tığla yapılan Yeni Oyalar için zemin olarak ta kullanılan çok bilinen Eski Tığ Oyası Örneklerinden.

Son yazıların da sizlere Tunus Tığ Şişi ile yapılan Bebek Battaniye Modeli yapılışı ile sevimli ve kolay Bebek yeleği yapılışlarını paylaştım.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*