TÜL PERDELERİ BEYAZLATMAK İÇİN EN KOLAY TEKNİK
tul-perde-beyazlamla-teknigi

TÜL PERDELERİ BEYAZLATMAK İÇİN EN KOLAY TEKNİKTül Perde Beyazlatma-Perdelerim Beyaz olmuyor! Perdelerin perde halkası takılan yerlerini nasıl Beyazlar?Beyaz Perdeler İçin Bulaşık Makinesi Tableti ve bir iki malzeme daha eklediğimizde Perde Beyazlatma Tekniği.Kolay Beyaz Perde ve Çarşaf Beyazlatma Yöntemi Türkçe videolu uygulamalı.

Evet hanımlar Tül Perdeleri Özellikle Kış aylarında Sigara veya Soba isi nedeni ile hem çok kötü kokar hem de Krem pis bir renk alır.

Perde Beyazlatmak için Karbonat ve başka malzemeler de kullanılıyor.Ancak Bugün leke çıkarmakta,Halı temizliği ve yıkamasında çok kullandığımız Bulaşık Makinesi Tableti ve Şeker kullanacağız.

Pratik Temizlik Bilgileri ile Evde temizlik hem daha kolay hem daha az yorularak Pırıl,pırıl bir eviniz olabilir.Pratik Bilgiler Ev hanımlarına büyük kolaylık sağlar.

Örnek olarak Milangaz temizliği oldukça zor ve oyalıyıcıdır. Hele ki Ocak Demiri Temizliği daha da zor ve uğraştırır.

Pas,Kir ve Yağ içindeki Ocakları Temizlemek için burada ki Kolay Ocak Temizliği bilgilerini okuyabilirsiniz. Ocak Gözlerini temizlemek için kullanılan Temizlik Yöntemi aynı zamanda Çaydanlık Temizliği ve Tencere Temizliği içinde kullanılır.

Fırın Temizleme Tekniği içinde benzer yöntemler farklı malzemeler ile yapılır.Yağlı ve Pis Fırınların içini burada göreceğiniz Kolay Fırın Temizleme Yöntemi ile temizleyebilir ilk aldığınız gün gibi temiz ve mis gibi kokan bir Fırın sahibi olabilirsiniz.

tul-perde-nasil-yikanir
tul-perde-nasil-yikanir

Evde hepimiz Banyo temizliğine ve Hijyene önem veriyoruz. Hele ki Küvet Temizlemek,Küvet Beyazlatmak en çok uğraştıran Temizlik işidir.

Kolay Küvet Beyazlatma Tekniğine de buradan bakarak Küvet Nasıl Temizlenir bakabilirsiniz.Evde yapılan Deterjan ile Lavabo ve Tuvalet taşları da temizlenir.

Banyo temizliği,Mutfak Fayanslarının Derz Aralarını Temizlemek Küvet ve Lavabo temizlemek kadar zordur.

İşte tam bu noktada Fayans Temizleme Tekniği ile Kolay Fayans Arası beyazlatma Yöntemi imdadınıza yetişir.Evde Yapılan Temizlik Macunu tüm Beyaz temizlik işleri için kullanılır.

İçinde Kimyasal Olmayan Evde Yağ Çözücü yapmanın yolları yine Pratik ve kolay temizlik tekniklerinden biri olan Yağ Çözücü nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz.

Kendin yap ve Nasıl Yapılır? Pratik bilgiler ile artık Ev işleri daha çabuk ve çok daha temiz yapılıyor.Perdeler üzerinde bulunan Sarı is  ve kirleri arındırmak için Tüller Nasıl Beyazlatılır? alttaki videoyu izleyerek görebilirsiniz.

Sararmış Tülleri Temizlemek için 1 Bulaşık makinesi Tableti-Dolu bir Yemek Kaşığı Toz ,Şeker ve 1 Çay bardağı Çamaşır Deterjanı kullanacaksınız.Bulaşık Deterjanı Kapsül çamaşırların içine Şeker ve Deterjan makinanın yıkama gözüne konulur.

perde-beyazlatma
perde-beyazlatma
perde-yikamak
perde-yikamak

Bulaşık Makinesi Kapsülü İle Tül Perde Yıkama

This Post Has 7 Comments

  1. Ben bulaşık tabletini ezip deterjan gözüne koyuyodum ama baktım ki tüller yıpranıyo bıraktım.yıoratıyo hanım bilginiz olsun..

Bir cevap yazın