Nasıl Yapılır TÜL PERDELERİ BEYAZLATMAK İÇİN EN KOLAY TEKNİK

TÜL PERDELERİ BEYAZLATMAK İÇİN EN KOLAY TEKNİK

11185
tul-perde-beyazlamla-teknigi
tul-perde-beyazlamla-teknigi

Tül Perde Beyazlatma-Perdelerim Beyaz olmuyor! Perdelerin perde halkası takılan yerlerini nasıl Beyazlar?Beyaz Perdeler İçin Bulaşık Makinesi Tableti ve bir iki malzeme daha eklediğimizde Perde Beyazlatma Tekniği.Kolay Beyaz Perde ve Çarşaf Beyazlatma Yöntemi Türkçe videolu uygulamalı.

Evet hanımlar Tül Perdeleri Özellikle Kış aylarında Sigara veya Soba isi nedeni ile hem çok kötü kokar hem de Krem pis bir renk alır.

Perde Beyazlatmak için Karbonat ve başka malzemeler de kullanılıyor.Ancak Bugün leke çıkarmakta,Halı temizliği ve yıkamasında çok kullandığımız Bulaşık Makinesi Tableti ve Şeker kullanacağız.

Pratik Temizlik Bilgileri ile Evde temizlik hem daha kolay hem daha az yorularak Pırıl,pırıl bir eviniz olabilir.Pratik Bilgiler Ev hanımlarına büyük kolaylık sağlar.

Örnek olarak Milangaz temizliği oldukça zor ve oyalıyıcıdır. Hele ki Ocak Demiri Temizliği daha da zor ve uğraştırır.

Pas,Kir ve Yağ içindeki Ocakları Temizlemek için burada ki Kolay Ocak Temizliği bilgilerini okuyabilirsiniz. Ocak Gözlerini temizlemek için kullanılan Temizlik Yöntemi aynı zamanda Çaydanlık Temizliği ve Tencere Temizliği içinde kullanılır.

Fırın Temizleme Tekniği içinde benzer yöntemler farklı malzemeler ile yapılır.Yağlı ve Pis Fırınların içini burada göreceğiniz Kolay Fırın Temizleme Yöntemi ile temizleyebilir ilk aldığınız gün gibi temiz ve mis gibi kokan bir Fırın sahibi olabilirsiniz.

tul-perde-nasil-yikanir
tul-perde-nasil-yikanir

Evde hepimiz Banyo temizliğine ve Hijyene önem veriyoruz. Hele ki Küvet Temizlemek,Küvet Beyazlatmak en çok uğraştıran Temizlik işidir.

Kolay Küvet Beyazlatma Tekniğine de buradan bakarak Küvet Nasıl Temizlenir bakabilirsiniz.Evde yapılan Deterjan ile Lavabo ve Tuvalet taşları da temizlenir.

Banyo temizliği,Mutfak Fayanslarının Derz Aralarını Temizlemek Küvet ve Lavabo temizlemek kadar zordur.

İşte tam bu noktada Fayans Temizleme Tekniği ile Kolay Fayans Arası beyazlatma Yöntemi imdadınıza yetişir.Evde Yapılan Temizlik Macunu tüm Beyaz temizlik işleri için kullanılır.

İçinde Kimyasal Olmayan Evde Yağ Çözücü yapmanın yolları yine Pratik ve kolay temizlik tekniklerinden biri olan Yağ Çözücü nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz.

Kendin yap ve Nasıl Yapılır? Pratik bilgiler ile artık Ev işleri daha çabuk ve çok daha temiz yapılıyor.Perdeler üzerinde bulunan Sarı is  ve kirleri arındırmak için Tüller Nasıl Beyazlatılır? alttaki videoyu izleyerek görebilirsiniz.

Sararmış Tülleri Temizlemek için 1 Bulaşık makinesi Tableti-Dolu bir Yemek Kaşığı Toz ,Şeker ve 1 Çay bardağı Çamaşır Deterjanı kullanacaksınız.Bulaşık Deterjanı Kapsül çamaşırların içine Şeker ve Deterjan makinanın yıkama gözüne konulur.

perde-beyazlatma
perde-beyazlatma
perde-yikamak
perde-yikamak

Bulaşık Makinesi Kapsülü İle Tül Perde Yıkama

Daha Fazlasına Bakabilirsiniz..
ÜTÜ KİRECİNİ NASIL KOLAY TEMİZLERİZ
utu-deliklerindeki-kireci-temizleme

Delikleri Kireç yüzünden tıkanan Ütüleri nasıl temizleriz.Ütü Kireci Temizlemek için Devamına Bak

PAMUKTA TAZE SARIMSAK YETİŞTİRME VE SEBZE KÖKÜ EKİMİ
pamukta-taze-sarimsak-buyutme

Evde Mutfakta,Balkonda Taze Sebze,Meyve ve Bitki Yetiştirmek isteyenler her daim Devamına Bak

ÇİTOS KUTUSUNDAN EV YAPIMI SU SEBİLİ YAPIMI
citos-kabindan-su-sebili

Evde Mutfakta veya Çocuk Odasına Çocuklara veya Büyüklere Pringles Kutusundan içine Devamına Bak

KOLAY VE ZAHMETSİZ ÇELİK ÇAYDANLIK TEMİZLİĞİ
celik-caydanlik-tencere-parlatma

Çelik Çaydanlık ve Tencereler nasıl kolay ve zahmetsiz Yıkanır?Nasıl Pırıl,Pırıl Devamına Bak

HALIDAKİ VE KOLTUKTAKİ LEKELERİ ÇIKARMAK
hali-lekesi-cikarmak

Halı ve Koltuklarda oluşan İnatçı çıkmayan Lekeleri Kolay Yoldan Nasıl Devamına Bak

TEFLON TAVALARDA YANIK VE YAĞ LEKELERİNİ ÇIKARMAK
teflon-tava-yag-ve-yanik-cikarma

Teflon ve Çelik Tencere Tava Yanıkları,Yağ Lekeleri nasıl kolay çıkarılır? Devamına Bak

KULLANILMAYAN PANTOLONDAN ELBİSE YAPIMI/RECYCLE
pantolondan-elbise-nasil-yapilir-Recycle

Kullanılmayan Pantolondan Kız Elbisesi nasıl yapılır? .Erkek ya da Bayan Devamına Bak

7 YORUMLAR

  1. Ben bayanin denedigi gibi yaptim.sakin denemeyin benim deterjanimin yarisi kaldi perdenin üstünde. Belki makinr kaynaklidir suan yarım saatte halletmem gereken islemi 2 saattir leke cikariyorum bulasik makinesi deterjanı yuzunden.tuller icin leke çıkarıcıyi boşuna cikarmamislar..eger bulasik makinesi deterjani cikarsaydi hic imal edilmezdi…berbat oldu..bildiginizden sasmayin.!!!!

    • deterjan gözüne kadar herşey tamammı bu sistem ne derece güvebli şeker kolalama işlerinde kullanıldı bulaşık deterjanı ne derece sağlıklı içinde yağ çöz var perdeler polyester yani naylon çürütmesin kullanan arkadaşlar varmı yoksa deterjan gözü hepimizde olabilir bir durum helede cıkartmasını beceremiyorsak ilk gösterdiğinde ki görüntü ile sonraki görüntü degişik o arada temizlenmiş yada görüntüde gölgelemeden kaynaklıda olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz