Menü Kapat
Tomurcuk Örgü Modeli


Şerife hanımdan bizlere İki Renkli Örgü Modelleri arayan hanımlara Tomurcuklu Örgü Modeli Türkçe Videolu Örgü Modeli Yapılışı.

Bebek Örgülerinde Şirin 2 Renkle örülen Örgü Hırkalar,Örgü Bebek Takımları ve Şirin Örgüden Bebek Battaniyeleri için çok beğeneceğinizi düşündüğüm bu Örgü Modelini düşünebilirsiniz.

Örgü Bayan Yelek Örnekleri istekleri üzerine sizin için en son burada bu sayfada  Çok güzel Tığla ve Şişle örülen Örgü Yelek Modelleri paylaşmıştım.

Böyle 2 renk örgüler Bebek Yelek modellerinde Yeleğin Yaka kısmında tek renk ve Robalı Yelek Modeli olarak koltuk altından sonra Tomurcuklu Örgü Modeli ile örülürse bana göre çok güzel olabilir.

Yaz sezonunun sonuna geldik ancak Sevgi hanımında bizler ile yeni paylaştığı Örgü Bayan Şapka Yapılışı ilginizi çekerse buradan Tığ işi Örgü Bayan Şapkası Nasıl Örülür? buradaki Türkçe Videolu anlatıma da bakabilirsiniz.

Erkek Bebek Anneleri için önereceğim Hırka,Örgü Süveter veya Yelek için 2 renkli Benek Örgü örneği 3 Boyutlu Örgü modeline buradan ulaşabilirsiniz.

Örmesi en keyifli Tığ tekniği Tunus Örgü Modeli içinde 2 Renkli Tunus Örneği isteyenler içinde buradaki Örgü Tunus Modelini önereceğim.

Piti Örgüler benim çok hoşuma gidiyor. Hani şu küçük örnekli ve 2 renk ile örülen ve daha çok Bebek Örgü giysi ve battaniyeleri için kullanılan bu örnekler için de buradan bakabilirsiniz. Sayada 3 tane Örgü Videosu ve 3 ayrı şiş işi örgü modeli bulunuyor.

Tomurcuk Örgü Modeli
tomurcuklu-orgu-modeli-yapilisi

1 Comment

  1. Geri bildirim: FİLE ZİGZAGLI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir