uzun-kollu-yakali-orgu-kadin-ceket-tarifi


TIĞLA YAKALI UZUN KOLLU ÖRGÜ KADIN CEKET TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yelek Örnekleri

Crochet Elegant Cardigan/Sweater-Tığ işi Uzun kollu Yakalı Örgü Kadın Ceketi Hırka yapılışı videosu-Güzel ve kolay Örneği ile Bahar ve Kış ayları için El Örgüden Bayan Hırka yapımı.

Türkçe örgü videoları yayınlamama alışık olan hanımlar şimdi bu model yalancı olduğu için site edecekler.Ama lütfen biraz zaman ayırıp modeli dikkatli bir şekil de izlerseniz Model gayet kolay ve anlaşılır.

tig-orgu-yakali-uzun-kollu-kadin-hirka-yapimi
tig-orgu-yakali-uzun-kollu-kadin-hirka-yapimi

Eğer Türkçe Örgü Baharlık Bayan Hırka modeli isterseniz o zaman burada ki Tığ Bayan Hırkasına bakabilirsiniz.Sayfa altın da Benzer Örgüler içinde de bir çok Hırka Anlatımları görebilirsiniz.

Bu örnek ile neler yapılır? baktığımız da Model 3 d örgü olduğundan esnek yapısı ile Şal yapmaya ve Bebek Battaniye,Bayan Yelek için de yakışabilir.

Learn how to crochet this elegant crochet cardigan sweater! The stitches you’ll need to know are chain, double crochet and single crochet. All sizes!

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “TIĞLA YAKALI UZUN KOLLU ÖRGÜ KADIN CEKET TARİFİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir