benekli-tig-isi-bebek-beresi

TIĞLA 2 RENKLİ BENEKLİ KOLAY BERE YAPIMI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Kolay Tığ işi Bere Modeli Baş çevresi ölçülüp o genişlikte zincir ile başlanıyor ve  Model Lastik ile başlanıp Örnek kurulması ile ilerliyor.Tarifi burada izleyin örneği ve detayları görün derim.

Zaten kolay bir model oluğun da Hem Kızlara hem Erkek çocuklara ve kendinize çabuk,çabuk örebilir Soğukların başladığı bu zamanlarda Çocukları Okula Yeni Bereleri ile gönderirsiniz.

tigla-bere-benekli-yapilisi
tigla-bere-benekli-yapilisi

Yandan 5 Düğmeli Bebek Yelek modelini de Ev de kalan minik Bebekler için örmek isterseniz ona da bakınız. Şişler ile yapılan Yanlarda düğmeleri olan Şirin bir Yelek.

Şiş kullanıp  Güzel 3 boyutlu model ile Bereler,Örgü Şapkalar yapmak için de burada ki Gül Tohumu Örgü Desenini önereceğim.

tigla-cok-kolay-benekli-tig-orgu-bere
tigla-cok-kolay-benekli-tig-orgu-bere

Videodaki sayılarda ki bere 2 yaşından 7-8 yaş çocuklara bile rahat olur.İpler Aksoft ve Flora marka 3 numara Tığla Enine örülüyor.6-7 zincir ile başlanıyor enine yapılıyor model sonra üstüne kuruluyor.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “TIĞLA 2 RENKLİ BENEKLİ KOLAY BERE YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir