Örgü Modelleri TARZI OLANLARA CROP ÇİÇEK MOTİFLİ BAYAN BLUZU

TARZI OLANLARA CROP ÇİÇEK MOTİFLİ BAYAN BLUZU

2390
cicek-motili-tig-isi-Crop-kazak-bluz-yapimi-Nazarca
cicek-motili-tig-isi-Crop-kazak-bluz-yapimi-Nazarca

Tarz sahibi hanımlara çok tarz çok çok şık bir Çiçek motifli uzun kollu kısa Crop (Krop) bayan Bluz/Kazak modeli nasıl yapılır? açıklamaları ile detaylı tarifi.

Anne işleri kanalından bir paylaşım Olan, Sevgi hanıma ait olan bu güzel model Gerçekten de çok şık çok da güzel bir Bayan Bluz Kazak olmuş.

orgu-crop-krop-bayan-kazagi
orgu-crop-krop-bayan-kazagi

Yine bu şekilde Çiçek motifli bayan hırkaları, yelekleri hazırlayabilirsiniz. Bebek örgülerinde bu motiflerle çok güzel bebek battaniyeleri de örebilirsiniz.

Bu Kazak motifleri bu şekilde birleştirdiğimizde daha birçok alanda Tığ işi motifli örgüler elde edilir.

Kırlentler den yatak örtülerine paspas modellerine aklınıza gelebilecek her yerde şal Etol gibi örgülerde değerlendirilir.

Fulya çiçek bluz modeli olarak Sevgi Hanım’ın anlatımını yaptığı bu güzel model çok sevimli çok emek isteyen güzel bir çalışma olmuş.

En Tarz Crop Kazak Modelleri:El işi Tığ Örgüsü

Motifli örgü bayan kazak modeli şeklinde bu modeli içine bir şey giydiğinizde kışlık olarak da kullanabilirsiniz, içine askılı bluz ile kullandığınızda yazlık, mevsimlik bayan bluz modeli olarak da kullanılabilir.

orgu-crop-kiz-kazaklari
orgu-crop-kiz-kazaklari

Son günlerde çok moda olan Kısa kadın kazak modellerine uygun bir şekilde model çalışılmış üç, dört renk iplik kullanarak renkli motifler uzun Desenler halinde sıralanarak motif birleşim yapılmış.

Bu modellere Crop Kısa kadın kazak modeli de deniliyor. Genelde onlar önü kısa arkası uzun bayan bluz ve kazak modellerinden oluşuyor.

Modelde Toplamda 4 renk kullanılmış. 3 renk motiflerde, açık renkli renkli ipte motiflerin göbek kısımlarına ortalarında iki renk olarak çalışılmış. Yaklaşık 10 yumak kadar örgü ipi ile model tamamlanmış.

crop-kadin-kazaklari
crop-kadin-kazaklari

Bu sene çok moda olan bu Çiçek Motifleri kazaklarda, çantalar da bayan şal modellerinde, hırkalarda, bluzlar de çeşitli modellerde bu çiçek motifleri kullanılıyor.

36-38 beden olarak çalışılan bayan bluz için 22 sıra motif çiçek motifi birleştirerek beden hazırlanmış. Bedeni için 22 motif kullanılmış, boyu için de toplamda 15 sıra motif kullanılmış.

Videolu Çalışma:Anne İşleri

Crop (Krop) Bayan Kazak Çiçek Motifli Bluz Yapılışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz