SOPALI PİMPİRİKLİ TIĞ OYASI YAPILIŞI

sopali-pimpirikli-oya-yapilisi
sopali-pimpirikli-oya-yapilisi

Dondurma Sopalı Tığ Oyaları istekleri üzerine yapılan Tığ işi Kalem Oyası Modeli olarak ta yapılan Sopalı Pimpirikli Tığ Oyası Videolu Anlatımlı.

2 Renk üzerine kurulan Açıklamalı Sopalı Oya Modeli için 2 renk oya ipi 22 numara Tığ ile Kalem ya da Dondurma sopası gerekiyor.

sopali-tig-oyasi-pimpirikli-model
sopali-tig-oyasi-pimpirikli-model

Önceleri Yayınladığım Dondurmanın Sopası ile yapılan Diğer bir Oya Örneği olan Sopalı Sıralı Oya Modeli anlatımını da buradan ulaşabilirsiniz.

Sopa ile yapılan Tığ Oyaları için de Çeyizlik Sopalı Boncuklu Oya Modeli de en az bu model kadar şık ve Çeyizlik Örnek olarak önerilmiş.

Sık İğneli Oya Modeli Bugün paylaştığım İğne Oyası Örneğini merak edenlere burada nasıl yapılır? öğretilen Çiçek Motifler ile yapılan Modele bakabilirsiniz.
Sopalı Oya Tarifi video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIKLI YUVARLAK MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. SOPALI KUM BONCUKLU YELPAZE TIĞ OYASI | Nazarca.com
  3. ÖMÜR TÜKETEN TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*