cubukta-kum-boncuklu-ceyizlik-tig-oyasi-anlatimi


ÇEYİZLİK KOLAY KUM BONCUK TIĞ OYASI YAPIMI

El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi, Yazma,Yemeni

Bugün Çubukla Kum Boncuklu Tığ Oyaları içinden yapılışı için Dondurma çubuğu  gerekli olan oldukça kolay ve Çeyizlik Modeli ile Türkçe videolu Kum Boncuk Oyası Yapılışı.

Oya yapımı için 22 numara Tığ Leylak marka ip ve Küçük beyaz Kum Boncukları yanı sıra Dondurma sopası olan Ahşap Hobi Çubukları gerekiyor.

Kum Boncuklu Oya Örnekleri Yazmalara çok yakışıyor. Böyle minik Boncuklu Oya Modelleri çok hoşuma gidiyor. Öne ipe dizilen Boncuklar Tığ Battı sonrası 2 .sıradan sonra Oyaya ilave ediliyor.

dondurma-cubukla-kum-boncuklu-oya-yapimi
dondurma-cubukla-kum-boncuklu-oya-yapimi

Geçen gün Yine Kum Boncuk Modelli Tığ Oyası Modeli olan Hamarat Tığ Oyası modelini sizler için yapılışı ile birlikte sayfa da paylaşmıştım.

Şişte Oya Yapılışı öğretilen Diğer Kum Boncuklu Oya yapımı için Örgü şişi kullanarak böyle zarif bir Model yapılışı burada.

Çubukla Oya Yapılışı için sitede bir çok Açıklamalı Oyalar bulunuyor. Bunlardan biri de Renkli Boncuklar ile Dondurma Çubuklu Oya Modeli.

Çubukta Kum Boncuk Oyası Video

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÇEYİZLİK KOLAY KUM BONCUK TIĞ OYASI YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir