ALTIGEN ÇİÇEKLİ İNCİLİ TIĞ OYASI AÇIKLAMALI

altigen-cicekli-incili-tig-oyasi
altigen-cicekli-incili-tig-oyasi

Oya Tasarıları- İncili Altıgen Çiçekli Motifli Yazma Oyası Tığ Modeli Türkçe Videolu yapım aşamalı Model yapımı için Çeyizlik İncili Çiçekli Oya.

Orta boy İnci,Leylak marka 2-3 renk Oya ipi ve 22 numara Oya Tığı ile Model yapılıyor. Çiçek Motifleri için en küçüğünün bir büyük boyu olan Serum Halkası kullanılmış.

İlk önce Çiçek Motifi Oya yapılıyor ve Tığ battı üzerine aralar da Yapraklar yapılarak Çiçekli İncili Oya Motifleri oya üzerine dahil ediliyor. İnci Boncuk dikilerek sağlamlaştırılıyor.

altigen-cicek-motifli-incili-oya
altigen-cicek-motifli-incili-oya

Dün yayınladığım Çeyizlik Kum Boncuklu Oya modeli yapılışı için de buradan ulaşabilir ve Kolay Modeli minicik boncukları ile Yazma Oyası modelini izleyebilirsiniz.

Yakadan Başlanarak Tek parça şeklinde örülen ve bitirilen Tek Parça Yelek Modeli olan Bebek Yeleği Yazılı Açıklamalı yapımı için de buradan.

altigen-incili-oya
altigen-incili-oya

Altıgen Çiçekli İncili Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*