FISTIKLI YUVARLAK MOTİFLİ TIĞ OYASI YAPILIŞIyuvarlak-incili-motifli-orumcekli-tig-oyasi


Yuvarlak Çevresi Fıstıklı Ortası Örümcekli Tığ Motiften oluşan İnci ile süslenmiş Motifli Yazma modeli Tığ Oyası Anlatımı Videolu Oya Öğrenmek isteyenler için.

Derya hanımın ayrıca daha önce paylaştığı ve Videonun başında gösterdiği Oya Modellerinin yapılışları içinde sizlere bu modellerin de videolarını göstereyim.

tig-oyasi-ornekleri-anlatimli-yeni-oyalar-nazarca
tig-oyasi-ornekleri-anlatimli-yeni-oyalar-nazarca

Kalem Oyası Modeli olan Pimpirikli Oya Modelini ben de Dün sayfam da Sopalı Pimpirikli Oya Modeli olarak yapılışını burada yayınladım.

Diğer İncili Tığ Oyası Anlatımı için de Buradan İncili Dağ Gülü Tığ Oyası Anlatımına buradan ulaşabilirsiniz. 3. Örneği de Bugün gün için de sizler için paylaşacağım.

Gece ve Bugün sizlere Sunduğum Anlatımlı Bebek Örgüleri ve 60 Tane Bebek Örgü Modelleri için buradan, Renk Geçişli Kapşonlu Bebek Hırka anlatımı olan 2-3 yaş Çocuklar için Şiş İşi ta anlatımlı Modele bakabilirsiniz.
Yuvarlak Motifli İncili Tığ Oya Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir