İNCİLİ DAĞ GÜLÜ KENAR OYASI TIĞ MODELİ YAPIMI

incili-dag-gulu-tig-oyasi-uc-modeli
incili-dag-gulu-tig-oyasi-uc-modeli

İncili Tığ Oyası Çiçek Motifli Dağlar Arasında Çiçekler şeklinde yapılan Çiçek Ortasın da İncili Havlu ve Yazma Uç Modeli Anlatımlı olup Videolu Oya Tarifi.

Oya Motifi 2 renk ayrı,ayrı örüldükten sonra üst,üste konularak iki Dağ Oyası arasına İğne ile dikiliyor. Çiçeklerin birbirine yakın aynı renklerden olması şart değil ama böyle de çok güzel görünüyor.

Modele başlamadan önce 2 renk Çiçekler için Bir Yeşil renk Oya İpi Dağ ve Zürafa Oyası için toplam 3 renk Oya ipi, En küçük Serum halkaların bir büyüğü ve orta boylar da İni Boncuklar ile 22 numara Tığ.

En Zarif En Kibar Tam Çeyizlik Oya Modelleri de görmek isterseniz o zaman az önce yayınlanan 61 Oya Modeli bulunan Zarif Oya Modelleri sayfama bakmadan karar vermeyin.

inci-boncuklu-dag-cicekli-modelli-uc-oyasi
inci-boncuklu-dag-cicekli-modelli-uc-oyasi

İncili Dağ Gülü Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*