ÖMÜR TÜKETEN TIĞ OYASI TARİFİ

omur-tuketen-oya-tarifi
omur-tuketen-oya-tarifi

Ömrümü Yedin Tığ Oyası Tarifi-Videolu Yapılışı ile oldukça oyalayan ve zor olan ama Yazma ve Havlular da kullanıldığında Çok Gösterişli Oya modeli ile çok beğenilen Ömür tüketen Oya yapılışı.

Böyle zor da olsa göz alıcı şık ve detaylı Oyalardan hoşlanan hanımlar ve benden bu modeli rica eden Fatma hanım için Derya hanımın çok önceden işleyip paylaştığı modeli sizler de görün istedim.

omrumu-yedin-tig-oyasi
omrumu-yedin-tig-oyasi

Örnek 3 renkten oluşuyor Serili yapraklar üzerine kat,kat Çiçekli modeli ile Mutfak Havlusu Çeyizlik Modeller için de harika bir örnek.

Aralarda Tığ battı üzerine yapılan Ara Pimpirikler ilk gösterilen örnekte 24 tane yapılınca fazla gelmiş ancak 20 tane Pimpirik yapıldığında Motifin tam olduğunu Derya hanımda belirtiyor.

Günün Oyası Anlatımlı Modelini her zaman sizlere sunduğum gibi Bugünün Oya Modeli de Çitli Yıldızlı Tığ Oyası modeline buradan Tıklayarak bakabilirsiniz.

Ömür Tüketen Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SIRALI RENKLİ DAĞLAR İĞNE OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. SALKIM ÇİÇEKLİ TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*