sisle-yildiz-orgu-kirlent-tarifi

ŞİŞLE YILDIZ ŞEKLİNDE KIRLENT TARİFİ


El İşleri, Örgü Videoları, Tığ İşi

Penye İpten Puf ve Yumuşak Kırlent Yapılışı için Penye ya da en kalın Örgü İplerinden kullanabilir Bebek ve Çocuk Odalarına,Salona Koltuk üzerine Nasıl örülür Videolu Tarifi.

Boyu 1 Karıştan biraz daha büyük olan Yıldız Yastık daha büyük olması için ilmek sayısını orantılı olarak artırabilirsiniz.

sis-isi-yildiz-yastik-yapimi
sis-isi-yildiz-yastik-yapimi

İplik Tuğra Yarn arka Online olarak İnternet üzerinden satın alınan bir ipmiş ancak Yüncüler de Penye ipler satılıyor. Yeşil olan 90 ilmek ile başlanıyor Örnek anlatılıyor yapılan Yastık 100 ilmek ile biraz daha büyük örülüyor.

8-9 numara Misinalı şiş gerekiyor.Çorap şişi kullanamazsınız mecbur Misinalı şiş gerekiyor çünkü kalın ip olduğu için farklı şiş ile ilmekleri sığdıramaz ve örmekte çok zorluk çekersiniz.

Penye İpten Çanta Yapımı içinde iki tane model önerebilirim.Örgü Sırt Çantası ya da Bayanlar için el Çantası Modeli olan Pembe Örgü Çanta Modeli çok kolay ve güzeller.

Şişle Yıldız Puf Yastık Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir