Örgü Modelleri SIRALI PÜSKÜLLÜ ŞİŞ TIĞ OYASI YAPILIŞI

SIRALI PÜSKÜLLÜ ŞİŞ TIĞ OYASI YAPILIŞI

781
sirali-puskullu-sis-tig-oyasi
sirali-puskullu-sis-tig-oyasi

Püsküllü Şiş Oyası Tığ Yazma Oya Modeli Yapımı Türkçe Videolu Oya Dersleri.2 Renkli Çok Kolay Tığ Oyası Yapılışı için harika bir Oya.

Değişik Eski Tığ Oyaları seven ve henüz Bu Oya Modeli yapılışını öğrenmeyen hanımlara Anlatımı Püsküllü ve Şiş ile yapılan Basit Tığ Oyasını hemen buradan öğrenebilirsiniz.

Çeyizlik İlginç Tığ Oyaları hoşunuza giderse ben bu Oya modelini ok sevdim.Şık ve Sade modeli çok kolay yapımı ile Yeni Oya yapmaya başlayan hanımlar dahi izleyerek yapabilirler.

Sıralı Yemeni Oyaları için 2017 Oya Modelleri içinde en güzel Oya Örnekleri için lütfen sayanın altına ve Menüye Yemeniler,Yazmalar bölümüne bakmayı unutmayınız.

puskullu-sirali-kolay-sis-tig-oyasi
puskullu-sirali-kolay-sis-tig-oyasi

Bugün sizlere Örgü Modelleri istekleri için Süslü Boncuklu Bayan Patik yapılışı ile Boncukla süslenmiş Örme Ev Terliği yapılışı, Örgüden Bebek Battaniyesi Şiş işi Modelini buralarda paylaştım.

Yine sıralı Oyalar dan Tren Yolu Oyası nasıl yapılır? görebilirsiniz. İstek üzerine size aradığınız Oyaları yayınlayabilmek için Yorumlardan istekte buluna bilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz