TREN YOLU TIĞ OYASI ANLATIMI

tren-yolu-ornekli-oyalar
tren-yolu-ornekli-oyalar

Tığ Oyası Tren Yolu Modeli-Türkçe Tığla yapılan Videolu ve Açıklamalı Tren Yolu Oyalı Yazma Modeli yapımı için Oya Tarifleri videosunu izleyebilirsiniz.

Daha önce bu Oya Modelinin resimli olarak modelini paylaşmışım ancak anlatımı yoktu.Bugün Oyanın yapılışının videosu çekilmiş ve hemen isteyen hanımlar için Oya Örneğinin açıklamalı yapılışını sizlere sunmak istedim.

renkli-trenyolu-oya
renkli-trenyolu-oya

Yeni Öğrenenlere Kolay Oyalar için sayfada alt tarata Anlatımlı Kolay İğne Oyaları ve Açıklamalı Yeni Model Yazma,Yemeni Tığ Oyaları ve yapılışları görebilirsiniz.

tren-yolu-tig-oyasi-yazma-modeleri
tren-yolu-tig-oyasi-yazma-modeleri

İsterseniz son yazımda sizinle paylaştığım Keçe Tabanlı Boncuklu Dantel Ev Botu modeli nasıl yapılır? buradan izleyebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIKLI TREN YOLU OYA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*