Örgü Modelleri SIRALI BONCUK TIĞ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

SIRALI BONCUK TIĞ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

750
sirali-boncuklu-tig-oyasi-yapimi
sirali-boncuklu-tig-oyasi-yapimi

Kırmızı Yazma Üstüne Boncukla ve Kırmızı Oya İpi ile Tığ Oya Modeli Sıralı Boncuk Oyası yapılışı-Türkçe videolu Kolay Sıralı Boncuk Oya Örneği.

Model oldukça kolay ve çok güzel ancak anlatım çok net olmadığı için acemi olan hanımlar diğer modellerimizi incelesinler.

Kırmızı Yazma arka planda kaldığı için örneğin yapılışı net değil anlatılıyor ama Tığ Oyası işlerinde acemi olanlar için zor bir model olabilir.

Daha net anlaşılır İncili Şiş Oya modeli için burada ki Model Örgü şişi üzerinde Tığ kullanarak yapılan Boncuklu Şiş işi Oya Yapılışı burada.

sirali-boncuklu-kirmizi-tig-oyasi
sirali-boncuklu-kirmizi-tig-oyasi

Acemi İğne oyası Öğrenmek İsteyen hanımlar için İğne Oyası Dersi Kirpikli İğne Oyası Çiçekli deseni ve harika modeli ile sade ve şık İğne Oyası Örneği Videolu İğne Oyası Dersleri.

sirali-boncuklu-kolay-oya-tig-modeli
sirali-boncuklu-kolay-oya-tig-modeli

Şiş modelleri Örgü Örnekleri bekleyen hanımlara da Kanatlı Gözler Örneği Bayan ve Erkek örgüleri için uygulanan modellerde çok hoş duruyor.


Sıralı Boncuk Oyası,Sıralı Boncuklu Oya,Sıra Boncuklu Tığ Oyası,Boncuklu Tığ Oyaları,Boncuklu Tığ İşi Oyalar,Boncuk Oyası,Tığla Oya Modeli,Tığ Oyası Dersleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz