sevimli-pirpirlar-igne-oyasi-kolay-model


SEVİMLİ PIRPIRLAR İLE YAPILAN İĞNE OYASI MODELİ

El İşleri, Örgü Videoları, Yazma,Yemeni

Bu Modele benzeyen Kirpikli Çerçeve İğne Modeli ya da Kirpik Oyası gibi modeller var. Yazma Oyası Modeli o kadar güze ki biz ona Sevimli Pırpırlar Oya modeli diyelim.

Kışlık Bere Örgüleri yayınladıktan sonra Güzel ve şık bir o kadar da Kolay bir İğne Oyası paylaşayım istedim. Pırpırlı İğne Oyası için 12 renk ip kullanılmış.

Ayrıca buraya Tıklayıp İğne Oyası Yazma Modeli için başka bir model daha bakabilirsiniz. Kırmızı Salkım Oyası Tülbent modeli.

igne-oyasi-sevimli-pirpirlar-yazma-ornegi
igne-oyasi-sevimli-pirpirlar-yazma-ornegi

Şimdi çok klişe olacak ama gerçekten de çok ama çok Zarif.Sevimli havalı basit ama bir o kadar Gösterişli İğne Oyası Modeli.

Model için o kadar güzel renkler seçilmiş ki kafamda hangi renkleri tasarlasam yine de Yeşil Beyaz kadar güzel olur mu bilmiyorum.

Siyah ve Beyaz olabilir.Ya da Bordo ve krem.Anne Yazmaları için de Kahverengi ve Krem renkler ile Baş örtüler,,Mevlit veya Namazlık için de olur.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “SEVİMLİ PIRPIRLAR İLE YAPILAN İĞNE OYASI MODELİ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir