El İşleri İĞNE OYASINDAN TIĞA AKITILAN GÖRENİ KISKANDIRAN OYA TARİFİ

İĞNE OYASINDAN TIĞA AKITILAN GÖRENİ KISKANDIRAN OYA TARİFİ

576
goreni-kiskandiran-yalanci-igne-oyasi
goreni-kiskandiran-yalanci-igne-oyasi

Sarı Pullu Havlu Modeline yapılan Elti Çatlatan Oya Modeli bu kadar mı güzel olur.İğne Oyasından Tığa akıtılan Örtülere ve Havlulara En Şahane Tığ Oyası Örneğinin Tarifini görebilir, Çeyizleri eksik kalmasın İsteyenler Göreni Kıskandıran Bu Şahane Oya Modelini siz de yapın.

Bir baksanız bir görseniz bu Sitede daha ne kadar Harika Oya örnekleri ve Diğer El İşi Çalışmaları var çıkmak istemezsiniz. Burada ki Kış Kapıda Kadın Yeleği Tarifi ile başlayabilirsiniz.

Dantel Şal Havlu Ucu hangisini isterseniz yapacağınız yine çok harika bir Tığ işini buraya bakıp görebilirsiniz. Aradığınız Modellere Menüye bakıp hepsini görebilirsiniz.

igne-oyasindan-tiga-akitilan-havlu-oyasi
igne-oyasindan-tiga-akitilan-havlu-oyasi

İğneden Tığa Akan Oya modeli diye burada bir Oya daha var.Onuda bizlere Derya hanım sunmuştu.Bu modelde ayrı bir güzel.

Modeli Havluya uygulamışlar ama bu Oya nereye yapılsa oraya ayrı bir hava katacak bir model.Özünde İğne Oyası olup Tığa Akıtılan Oyalardan.

yelpazeli-havlu-ucı-yalanci-oya
yelpazeli-havlu-ucı-yalanci-oya

Yalancı İğne Oyası ve Sahte İğne Oyaları gibi isimler ile adlandırılan İğne Oyasının aynısının Tığ Oyası olarak yapılmış Hali İğne Oyasından farkı yok.

dag-oyali-motifli-igne-oyasindan-tig-modeli
dag-oyali-motifli-igne-oyasindan-tig-modeli

Yelpazelerdeki minik petekler üzerine yapılan Sık iğne ve arada Dağ ara oyasında ki örnek hepsi bir bütün olarak harika olmuş.

Havluya,Yazmaya,Baş Örtüleri Namazlık ve Mevlit Örtülerine veya Mutfak Havlusuna nereye isterseniz yapın. 22 numara Tığ 2 renk ip kullanılıyor.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz