ŞERİT İNCİLİ HAVLU DANTELİ VİDEOLU

serit-incili-havlu-kenari
serit-incili-havlu-kenari

Aslında İncili Yazma Kenarı Modeli olan Ama Büyük Havlu Kenarı Dantel olarak yapılan Şerit İncili Kenar Danteli Havlu Modeli Videolu.

Havlu Kenarı olarak kullanacak olan hanımlar aynı şekilde Havluya Tığ battı yaptıktan sonra Trabzanlı ara örnek ve İncili Motifleri dahil ederek yapabilirsiniz.

incili-ornekli-ceyizlik-pembe-havlu-kenari
incili-ornekli-ceyizlik-pembe-havlu-kenari

Havlu ya da Yazma Modeli fark etmez her ikisine de aynı şeklide Havlu üstüne işleyerek yapabileceğiniz model için Motifleri çok büyük olduğu için El Havlusu Danteli ya da Yüz Havlusu Kenar Modeli olarak ta düşünebilirsiniz.

Aynı renk ile yapmak için alacağınız İp ve numaraları şöyle,Pembe olan Çizeli 601 numara Yeşil ip ise Leylak marka 700 numara ip.Motifte ki halka genişliği 1 cm İnciler sıralı Şerit İnciler 4 ml genişliğinde olacak.

havlu-danteli-incili-model-tarifi
havlu-danteli-incili-model-tarifi

Sıralı İncili Havlu Modeli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. GİZLİ DOLGULU YAZMA TIĞ OYASI TARİFİ | Nazarca.com
  2. ARA FİYONKLU HAVLU DANTELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*