Menü Kapat

sal-yakali-bebek-yelegi-orme

ŞAL YAKALI ÖRGÜ 1-2 YAŞ YELEK MODELİ YAPIMIÖrgü Modelleri– 2018 Örgü Bebek Yelek Modeli ve Yapılışı için Gördüğümüz gibi zarif,kolay ve Şal Yakalı Yelek yapılışı Türkçe videolu Açıklamalı Baştan Sona Örgü Bebek Yeleği Yapımı.

3 Paradan Oluşan Şiş işi Bebek Yeleği 1 -1,5 yaşındaki Bebeklere göre örülmüş olup Tam Yelek Bitimi için 1 Yumak ip kullanılmış.

Böyle desenli,Çiçekli Düğmeler ile Yelekler ve Örgü Modelleri daha şirin oluyor. Tuhafiyeler den satın alabileceğiniz Düğmeler 1-2 lira arasında satılıyor.

sal-yakali-bebek-yelegi-orme
sal-yakali-bebek-yelegi-orme

Ön sıra 34 İlmekle başlanıp 5 sıra haraşo yapıldıktan Örneğe geçiliyor. Hep bir,bir 20 ilmek kalana kadar Kol kesimi başlanıyor ve devam ediliyor.

Arka 60 ilmek ile başlanıyor 5 sıra Haraşo yapılıyor ve kenarlar da 8 er ilmek haraşo şeklinde 4 sıra düz 1 sıra haraşo şeklinde 16 diş şeklinde tamamlanıyor.

Ajurlu Balıksırtı Modeli isteyenler az önce yapılışı öğretilen model anlatımına buradan ulaşabilir. Yine 1,1,5 yaş Bebekler için Örgü Şal Yaka Kazak Örmek isteyenler Buradan Kazak Nasıl Örülür? bakabilirler.

3 Comments

  1. Ece

    İyi günler Dilek hanım arka kısmı 68ilmek olması gerekirken neden 60ilmek atılıyor beni aydinlatirsaniz sewinirim

  2. Geri bildirim: 2018 YENİ 70 TANE BEBEK ÖRGÜLERİ | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir