2018 YENİ 70 TANE BEBEK ÖRGÜLERİ

2018-yeni-bebek-orguleri
2018-yeni-bebek-orguleri

Tam 70 tane birbirinden Güzel,Sevimli ve Şirin Bebek ve Çocuk Örgü Modelleri. Tığ ve Şişle Örülen Battaniyeler,Hırkalar,Örgü Paltoları,Bereler ve Patikler.Şapkalar ve Örgü Zıbınla Tulumlar.

Örgü Bebek Elbiseleri ve Giysilerini değişik ve Güzel Modellerden setim. Bazılarının Modeli çok güzel,bazılarınında Örneği.

Burada gördüğünüz bir çok Modeli Örgü Videoları yazan yazıya baktığınız da görebilirsiniz. Şiş İşi Örgü Hırka ve Yeleklerin,Tunus Bebek Örgüsü ve Tığ İşi Battaniyelerin en beğendiklerimi bir sayfada topladım.

Adet yerini bulsun diye de sayfa adını 2018 Bebek Örgü Örnekleri koydum. Çocuk Örgüleri içinde Örgü içinde ve üstünde yapılan Aplike ve nakış süslemeler.

2018-bebek-orgu-modelleri
2018-bebek-orgu-modelleri

Bunlardan biri de Bulutlu ve Yağmur Desenli Örgü Mavi Hırka. Yağmur taneleri örgü içinde renkli iple,Bulut ise Beyaz iple ayrı örülüp Hırka üzerine dikilmiş.

2018 Örgüleri dememin nedeni Ocak ve sonrasındaki Kış Ayları için örülecek bu Örgü Çocuk Giysileri o yıla ait olacak.

Model yerine Yapılışı olsun diyen hanımlar içinde burada ki Şal Yakalı Yelek Modeli yapılışı gibi bir çok Anlatımlı Bebek Örgüleri bulunuyor.

Resimlere Tek,Tek Tıklayın Net ve Büyük Görünür

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ZÜMRÜT GÖZÜ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. 2018 ÖRGÜ BEBEK KAZAK VE HIRKA MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*