Menü Kapat

sakalli-ipten-reglan-kollu-bayan-kazak

SAKALLI İPLE REGLAN KOLLU BAYAN KAZAK TÜRKÇE VİDEOLUSakallı İpten Kadın Kazağı Nasıl Yapılır? Türkçe videolu Baştan sona açıklamalı Videolu olan Sakallı İpten Reglan Kollu Bayan Kazak Yapılışı.

Reglan Kollu Örgü Kazak Modeli için  4 adet YarnArt Breeze marka ip kullanılmış olan Şiş için 5 numara şiş tercih edilmiş.

sakalli-ipke-kazak-orme
sakalli-ipke-kazak-orme

Reglan Kollu Örgüler için çeşitli modeller bulunuyor. Sizlere tavsiye edeceğim diğer Reglan kollu Modellere de bakmak isterseniz alttaki modellere bakabilirsiniz.

Şiş ile örülen Reglan Kollu Adam Kazağı için bütün detayları ile anlatıma buradan bakabilir Oğlunuz,Babanız ya da eşiniz için Reglan Kollu Erkek Kazağı modeli yapabilirsiniz.

Reglan Kollu Çocuk Hırka Modeli Kapüşonlu Bebek Hırkası nasıl yapılır tüm detayları ile Petekli örnekle yapılan Önden süslü düğmeli Hırka modeli.

Sakallı İple Neler Örülür? şimdi size 5-6 ay kadar önce paylaştığım şiş ve tığla örülen Sakallı İpten Çocuk Hırkası modeli çok beğeneceğiniz hatta büyük ölçülerde kendiniz için bile örebilirsiniz.

Pratikyazar kanalına Örgü Kazak Anlatımları için çok teşekkür eder beğenenleri Abone olmalarını ve videoları paylaşmalarını rica ederim.

sakalli-ipten-bayan-kazak-yapimi
sakalli-ipten-bayan-kazak-yapimi
reglan-kollu-sakalli-ipten-bayan-kazak
reglan-kollu-sakalli-ipten-bayan-kazak

Reglan Kollu Kazaklar,Reglan Kollu Hırkalar,Reglan Kollu Bayan Örgüleri,Reglan Kol Artırma Eksiltme,Sakallı İpten Kazak,Örgü Bayan Kazak

3 Comments

  1. Geri bildirim: BU YIL ÇOK MODA PULLAR İLE ÖRGÜ BALIKÇI YAKALI KAZAK YAPIMI | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: ÖRGÜDE YENİ OLANLARA TIĞLA BASİT ÇOCUK KAZAĞI YAPIMI | Nazarca.com

  3. Geri bildirim: ŞİŞLE İSPANYOL KOLLU BAYAN KAZAK YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir