ŞİŞLE İSPANYOL KOLLU BAYAN KAZAK YAPIMI

ispanyol-kollu-kadin-kazak-yapimi
ispanyol-kollu-kadin-kazak-yapimi

Etekleri ve İspanyol Kollu Deseni ile Bayan Kazaklar için Modelli Örgü Kadın Kazak Modelleri seven özellikle Genç kızlar için önereceğim Bayan Bluz modeli videolu sonuna kadar anlatılıyor.

Kazak yapımı için 4-5 ve 6 numara Şişler farklı yerlerde kullanılıyor. İplik olarak Nako Vals marka tek ve desenli olarak 2 çeşit ip tercih edilmiş.

sisle-ispanyol-kol-bayan-kazak-tarifi
sisle-ispanyol-kol-bayan-kazak-tarifi

38-40 Beden Bayan Kazak Beden etiketi M-L Bedenler giyenlere göre.Daha büyük bedenlere ilmek sayılarını artırmalarını tavsiye ederim.

Model için 6 yumak ip gitmiş sizde ona göre ipleri bu beden için hazırlamalısınız. Ancak Ebruli ipleri bu desende yapabilmek için belirli bir yerinden başlamak gerekiyor.

Reglan Kollu Bayan Kazak örmek isteyenlere Sakallı ip ve örgü iğneleri ile yapılan Baştan sona Kadın Kazak Anlatımı için buradan modele de bakabilirsiniz.
İspanyol Kollu Kadın Kazak Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*