Menü Kapat

inci-dugmeli-4-5-yas-kiz-cocuk-orgu-yelek-yapilisi

ROBALI İNCİLİ 4-5 YAŞ KIZ ÇOCUK YELEK ANLATIMITığ İşi Robalı İncili Kırmızı Beyaz Bebek Yelek Tarifi– 4-5 Yaş Kız Çocuklarına Ana okulunda da giyebilecekleri hem şık hem kolay Yelek Nasıl Örülür? Videolu Detaylı Tarifini görelim.

Baloncuk Battaniye Modelini de Bebek Bekleyen kış için Yeni doğum yapan veya Bebekleri olan Annelere Yumuşacık ve sevimli modeli ile önerdiğim Battaniyelerden.

Yelek yapımı için 4-5 yaşa kadar olan bu model de 1,5 yumak ip yeterli gelmiş. 5 Yaş Kızlara 90 zincir çekilerek Yaka Robasından başlanmıştır.

2-renkli-tig-isi-kiz-couk-yelek-tarifleri
2-renkli-tig-isi-kiz-couk-yelek-tarifleri

1 Yumak Kırmızı Yarım Yumak Beyaz ip giden bu Kız Yeleğini Bebekler için de yapabilirsiniz. Genişlik 33 cm uzunluk 40 cm.

90 zincir Yelek başlama 3-4-5 ve 6 yaşındaki Çocuk Yelekleri için uygundur. Ancak Roba ve Boyunu büyük çocuklara göre daha uzun yapmak gerekir.

kirmizi-beyaz-incili-tig-modelli-yelek
kirmizi-beyaz-incili-tig-modelli-yelek

1-2 Yaş Bebek Yeleği için de Ön,kol ve arkalardan 1 ilmek düşürebilir toplamda 6 zincir azaltmak yeterli gelecektir. Tabi aynı tür iplik ve Tığ ile.

kiz-cocuk-el-orgu-yelek-yapilislari
kiz-cocuk-el-orgu-yelek-yapilislari

Yelek yapılışı için kullanılan malzemeler: ipler Himalaya Mercan sport 100 gram ip Beyaz renk ipte aynı kalınlıkta bebe ipi. 2 numara Tığ (2,5 numarada olur) 5 Tane İnci düğme

3 Comments

  1. Filiz ozkucuk

    dilek hanım merhaba benim oğlum 3 yaşında robali yelek yapmak istiyorum 70 ilmekten başladım ama küçük oldu şimdi 104 ilmekle başladım fakat ayirimlarini yapamıyorum ya fazla ya eksik oluyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz

  2. Geri bildirim: KARPUZ CEPLİ 1-1,5 YAŞ SEVİMLİ KIZ YELEĞİ YAPIMI | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir