PÜSKÜLLÜ PETEKLİ TIĞ ÖRGÜ KADIN PATİK YAPIMI

puskullu-petekli-tig-orgu-kadin-patik
puskullu-petekli-tig-orgu-kadin-patik

Kenarları aynı renk Püsküller ile süslenen Renkli Petekli Tığ Örneği ile örülen Açıklamalı Bayan Patik Modeli Püskül yerine Örgü Çiçek ve Fiyonk ile de yapılıyor.

Patik modeli 5 sıra artıralı trabbzan ile patik uç bölümün den yani burundan başlanıyor.Petekli Örneğin Patiğin burun kısmında başlayarak yanlar sadece tek renk ile Trabzan yapılarak tamamlanıyor.

renkli-petek-ornekli-tig-isi-patik-yapimi
renkli-petek-ornekli-tig-isi-patik-yapimi

Yine Tığ  örgü teknikleri ile yapılan Turuncu Bayan Patik modeli de sayfada tığ örgü lastik tekniği ile nasıl yapılır farklı bir model üstünde gösteriliyor.

Petekli Bot Patik örneğini farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek Battaniye modellerinde de bu örnek çok hoş oluyor.

petekli-renkli-bayan-patigi-anlatimli
petekli-renkli-bayan-patigi-anlatimli

Şiş ile de aynı örneği Bal Peteği modeli olarak İnternet’te ve sayfamız da görebilirsiniz.2 numara Tığ ile örülmüş Patik videosunu izleyebilirsiniz.
Püsküllü petekli patik videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞ ÖRGÜ BONCUKLU KİRAZ DESENLİ PATİK | Nazarca.com
  2. PATİK İPİNDEN PETEKLİ PATİK YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*