ŞİŞ ÖRGÜ BONCUKLU KİRAZ DESENLİ PATİK

kiraz-desenli-boncuklu-kadin-patik
kiraz-desenli-boncuklu-kadin-patik

Tunç Dolyy marka Patik ipi -2 dizi Yeşil Boncuk 1 Dizi Kırmızı Boncukla yapılan Videolu Patik Modeli Boncuklar örgü sırasında Kiraz Deseni verilerek yapılıyor.

Önce 120 adet Kırmızı Boncuklar ipe dizilir sonra da 170 adet Yeşil boncuk ipe geçirilir. 2,5 numara Patikli şiş kullanılan model Bilek kısmından 60 ilmek ile başlanır ve 37 numara Ayaklara göredir.

sisle-kirazli-boncuklu-bayan-patik
sisle-kirazli-boncuklu-bayan-patik

Şiş Patik yapımı öncesinde size Püsküllü Petekli Kadın Patik modelinin nasıl örüldüğünü öğreten videoyu da burada yayınladık.

38 numara ayaklar için 65 ilmek 39 numara Ayaklara göre 70 ilmek şeklinde her beden için 5 ilmek artırabilir ya da daha küçük Patikler için buna göre 5-5 ilmekleri azaltırsınız.

Kirazlı Boncuklu Patik Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ROKOKO LİF MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*