ROKOKO LİF MODELİ TARİFİ

rokoko-lif-tarifi
rokoko-lif-tarifi

Tam ortadan çiçeğinden başlanan daha sonra çevresine Rokoko tekniği ile Başaklar yapılan Rokoko Lif Modeli Tarifini bilmeyenlerde Videoyu izleyip öğrenebilirler.

Lif 2 kalı olup arkasındaki kare parça ayrı örülüyor kenar lif oyası ile Kare Lifler birleştiriliyor.Çeyizlik Rokoko Lif Modelleri devamı da bulunuyor.

kare-rokoko-lif-yapimi
kare-rokoko-lif-yapimi

Az Önce çok değişik Şiş Örgü Boncuklu Kiraz Patik modelini de yayınladık.Bakmak görmek isteyenler buradan ulaşıp yapılış videosunu izleyebilirler.

Rokoko Banyo Lif yapımı için 5 renk Bonbon Kristal Lif ipleri ile yapılıyor.Lif 7 numara Tığ ile yapılıyor ama Rokoko yapımı için 8 numara Tığ gerekecek.

orgu-rokoko-banyo-lifi
orgu-rokoko-banyo-lifi

Örgü Gelincik Lif yapımı da hoşunuza gidebilecek , canlı renkleri ile  çok beğenilen Çiçek desenli Lif için buradan bakabilirsiniz.
Rokoko lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*