GELİNCİK LİF TARİFİ

gelincik-lif-modeli-tarifi
gelincik-lif-modeli-tarifi

Gelincik Lif Modeli ve Yapılışı anlatımlı Örgü Banyo Lifi Tarifi için sizlere Renkleri ve deseni ile Harika Tam Çeyizlik Gelincik Lif Örneğini nasıl yapıldığını sitemizde görebilirsiniz.

Bugün size ayrıca Takım Keseli Lif Modelleri ve yapılışlarını yine Videolu Örgü Tarifi olarak sayfam da yayınladım. Nazarca Örgü Modelleri ve Oyalarda görebileceğiniz modelleri menülerden görebilirsiniz.

gelincik-banyo-lifi-yapimi
gelincik-banyo-lifi-yapimi

Gelincik El İşleri ve Örgüleri için de değişik tarifleri görmek için Gelincik Tığ Oyası modelinin yapılışına bakabilirsiniz.

Gelincik Çiçeği Lif Modeli tarifi Sevgili Nagehan hanıma ait ve bu modeli kendisi tasarlamış videolu anlatım ile biz Örgü Seven hanımlara sunmuştur.

2 Katlı Bonbon ip ve 7 numara Tığla yapılan model 2 renk Siyah ve Sarı renk ipler kullanılmıştır.Ortadan başlanan Hamam Bezi Örgü Fıstıklı kenar oyası ile tamamlanır.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. TIĞ ÖRGÜ BOHEM ÇANTA TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*