PATİK İPİNDEN PETEKLİ PATİK YAPIMI

patik-ipinden-petekli-patik-yapimi
patik-ipinden-petekli-patik-yapimi

Patik ipi ve 5 numara Tığla Petekli Patik Tarifi sizlere Yaz olmasına rağmen Kış için Hazırlık yapan Hanımlara Açıklamalı Tığ Patik modeli olan Çeyizlik Bayan Patik yapılışı sunuyorum.

Patiğin burun tarafı Yeşil iple başladıktan sonra Krem renk ip ile de Petekli örnek yapılıyor. Patiğin yanları ve tabanı Yeşil kenarları ve önü 2 renk olarak örülmüş.

petekli-yeni-yesil-patik
petekli-yeni-yesil-patik

 

Petekli Kadın Patikleri diye baktığınızda Şiş ya da Tığla yapılan bir çok model görebilirsiniz.Püsküllü Petekli Patik modeli de dün yayınlanan modellerden.

Ayrıca Zincir İple Tunus Bebek Yeleği modeli olan  2 renk üstüne kurulan Örnekli Bebek Yeleği yapımı için buradan bakınız.

Battaniye ve çocuk örgülerin de ,bebek patikleri ve bereleri için de bu güzel Kolay üsten örülen Petek Örneğini kullanabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*