ZİNCİR İPLE BEBEK YELEĞİ TARİFİ

zincir-ipten-tunus-bebek-yelek
zincir-ipten-tunus-bebek-yelek

Bebe İpi olan Zincir İpe Tığ örgüden Yazlık 2 renk Tunus Örgü Bebek Yeleği Videolu Tarifi ile şirin ve kibar Kız Bebek Yeleği farklı renkler ile de Erkek Bebek Yelek olarak ta yapılır.

Tunus Kız Yeleği Arka parçası olarak 4 numara Tunus Şiş Bebe ipi Zincir ip ile 60 adet zincir çekilerek başlanan modelin 2. sırasında ilmekler toplanır.Toplam 60 ilmek toplanır.

tunus-isi-zincir-iple-bebek-yelegi
tunus-isi-zincir-iple-bebek-yelegi

Koltuk altı kesimine kadar Düz Tunus modeli ile yapılıyor.Ama Tunus Örgü Teknikerini bilenler ya da saya da diğer Tunus Örgü Modelleri içinden örnek seçip farklı Tunus Modeli yapabilirsiniz.

Ön tarafı 2 renk ile Tığ örneği ile yapılan Tunus Yeleği Modeli Yazın terletmez kışın üşütmez her mevsim için Kolay Yelek modeli isteyen okurlara göre.
Zincir İpe Tunus Yelek Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*