PULLU İKİZ TIĞ OYASI YAPIMI

pullu-ikiz-oya-modeli
pullu-ikiz-oya-modeli

Altın Pullu Analı Kızlı Halkalardan yapılan Tığ işi Pullu İkiz Oya Yapılışı Türkçe Açıklamalı Oya Modeli Pullu Çeyizlik Kolay Oya Modeli.

Tuhafiye ve Yüncüler de satılan Oya Boncukları ya da Oya Halkaları olarak bilinen Analı Kızlı Sarı Halkalı Oya Malzemeleri,tek renk ip ve Tığla şık bir Oya Modeli.

Pullu Tek Sıra Oya Modeli ve Yapılışı olan model için Leylak marka Oya İplik kullanılmış ve yapım aşamaları videolu Oya Yapılışı ile gösterilmiş.

ikiz-pullu-anali-kizli-tig-oyasi
ikiz-pullu-anali-kizli-tig-oyasi

Yine Belkıs Hanımın anlattığı ve Altın Pullu Oya Örneği yapılışı ile birlikte buradan diğer Analı Kızlı Oya Tarifini ve modeli görebilirsiniz.

Yazma Modeli Çiçekli,Güllü Tığ Oyaları içinden sizlere yine Kolay Güllü Oya Modeli olan Gül Hatun Oya Modeli ve  yapımı burada.

pullu-ikiz-oya-tig-isi
pullu-ikiz-oya-tig-isi

Pullu İkiz Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇEYİZLİK 2 RENKLİ ÇİÇEKLİ DANTEL YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*