Menü Kapat

PETEKLİ İŞKEMBE ÖRGÜ TEKNİĞİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİİşkembe Örgü Modeline çok benzeyen ancak çok daha kolay ve biraz daha farklı örülen Petekli İşkembe Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Örgü Tarifi olarak izleyebilirsiniz.Petekli İşkembe Örneği tek renk ile örülen Örgü işine yeni başlayanlar için çok kolay bir Örnektir.

Örgü Ustaları için daha zor ve detaylı bir model olan çok eski ve bilinen bir Örgü modeli olan Türkay Şoray Kirpiği Örneğine buradan bakabilirsiniz.

Petekli İşkembe Örgü Tekniği daha önce burada paylaştığım İnci Peteği Örgü Modeline çok benziyor.Bu şekilde kolay örgüler örnek aralarında desen olarak çok kullanılır.Örnek olarak Berenin kenar bölümleri böyle bir örnek ile örülür diğer kısımları daha modelli Örgü Örnekleri ile örülebilinir.

Tığ işi Tekniklerini gösteren Anlatımlı Örgü Videolarına Bugün Zikzaklı Örgü Battaniye örneği olarak sizinle burada paylaştım.

Kolay ve güzel Örgü Teknikleri için bizi Facebook sayfamızdan takip edebilir en güzel örgüleri sayfanızda paylaşabilirsiniz.

petekli-iskembe-orgu-modeli-yapimi
petekli-iskembe-orgu-modeli-yapimi

Petekli İşkembe Örgü Tekniği Videosu İzle

2 Comments

  1. Geri bildirim: LALE BUKETİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ | Nazarca.com

  2. Geri bildirim: PETEKLİ İKİ RENKLİ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir