Örgü Modelleri PETEKLİ İKİ RENKLİ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

PETEKLİ İKİ RENKLİ İŞKEMBE ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1276
petekli-iki-renkli-iskembe-orgu-modeli-yapilisi
petekli-iki-renkli-iskembe-orgu-modeli-yapilisi

İşkembe Örgü Modeli Teknikleri-Türkçe Videolu açıklamalı İki renkli Petekli İşkembe Örgü Modeli yapılışı

sayesinde hem kolay örgü modeli öğrenebilir hem de güzel farklı Örgüler örebilirsiniz. Petekli İşkembe Örneği iki zıt

petekli-iki-renkli-iskembe-orgu-modeli-yapilisi
petekli-iki-renkli-iskembe-orgu-modeli-yapilisi

renk Örgü ipi ile örüldüğünde ne kadar hoş göründüğünü Sarı Lacivert renklerin uyumu ile görebilirsiniz.

Daha önce size Petekli İşkembe Örneği nasıl yapılır? Yine Türkçe örgü deseni videosu ile göstermiştim.Ancak buradaki İşkembe Örgüsü İki renkli Petekli modeli olarak benim daha çok hoşuma gitti.Özellikle örgüye yeni başlamış ve iki,üç renkli Örgü Modelleri öğrenmek isteyen hanımlar için basit bir örnek olarak çok kolay örebilirler.

Örgü örmeyi iyi bilen usta Örgücü hanımlar belki biliyorlar ancak bilmeyenler için Örgüye Başlama Tekniklerini gösterdiğim bu sayada sizlere iki ayrı Saçaklı Örgü ve Motifli Örgü başlangıcı çalışmalarının Türkçe videolarını izleyerek öğrenebilirsiniz.Değişik İlmek atma ve Örgü Lastik Teknikleri ile şık Fantezi Örgü modelleri nasıl yapılır? görebilirsiniz.

Örgü örerek para kazanan o kadar çok hanım var ki Örgü işini iyice öğrendiğiniz de Youtube de Örgü kanalları açabilir ve öğrendiğiniz modelleri başkalarına da öğretirken ek kazanç sağlayabilir ve aynı zamanda sevdiklerinize yaz ve kış aylarında giyebilecekleri güzel örgü giysiler örebilirsiniz.

İşkembe Modeli örgü Klasik en kolay Örgü Modellerinden . Aynı zamanda İşkembe deseni örgüleri kendi örgü teknikleriniz ile birleştirerek ortaya farklı Yeni Örgü Modelleri de çıkarabilirsiniz. Sizlerinde gördüğü gibi İki renk örgü ipi ile örülen Petekli İşkembe Örgüsü oldukça şık görünüyor.Özellikle bu örnek ile Bebek ve Çocuk Örgüleri,Örgü Kazak,Hırka,Süveter,Bere,Atkı ve Bebek Patikleri için çok şık olabilir.

2 Renkli Petekli İşkembe Yapılışı İzle-Videolu Örgü Modelleri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz