ÖRGÜ ZİNCİR YELEK MODELİ YAPILIŞI

orgu-zincir-yelek-modeli-yapilisi
orgu-zincir-yelek-modeli-yapilisi

Bayan Yeleğin de Su Yolu Ara örneği ile yapılan Bayan Yeleği Modelinde çok yakışan Örgü Zincir Yelek Modeli örneği Videolu Örnek anlatımlı.

Takipçilerimden Nurdagül hanım bu modelin yapılışını bana sorduğu günden beri aklımda olan bu değişik ve güzel Zincir Burgu Örneğini Sevgi hanımın kanalında yayınladığını görünce çok mutlu oldum.

Bu modeli Tığ ile uygulamayı isteyenler için burada Zincir Fıstık Örgü Modeli yapılışına bakabilirler.Bu örnekte Zincir çevresinde haraşo kullanılmış ama Tığ model için Örgü Kafes yapılmış.

orgu-zincir-modelli-bayan-yelek
orgu-zincir-modelli-bayan-yelek

Fotoğrafta görülen Yelek modelinde örnek ara örnek Su Yolu ile birlikte uygulanmış.İsteyenler Zincir Örgüsünü örgü bütünün de Ara örnek ile kullanır isteyen Zincir modelini Ara örnek olarak uygular.

Sizlere önereceğim Fıstıklı Yollu Örgü modelinde uygulanan Ara Örgüyü kullanmanız.Çok güzel bir örnek için uygulanan Örgü Motifi yine Bayan Yeleği modeli olarak burada sunuluyor.

Eğer Resimdeki Yelek modelindeki gibi Model yapacaksanız  zaman Kıvrımlı Su Yolu Örneği yapılışına buradan bakıp öğrenip Bir Su Yolu bir Zincir Örneği yaparak aynı yeleği örebilirsiniz.
Zincir Örgü Yelek Modeli Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. TEK YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEK AÇIKLAMALI | Nazarca.com
  2. ZİNCİR ÖRGÜLÜ ATA ÇOCUK CEPKEN YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*