Örgü Modelleri ÖRGÜ YILAN İĞNESİ 2019 BAYAN YELEK MODELİ TARİFİ

ÖRGÜ YILAN İĞNESİ 2019 BAYAN YELEK MODELİ TARİFİ

1054
2019-TİG-ORGUDE-YENİ-KADİN-YELEK-ORNEK-TARİFİ
2019-TİG-ORGUDE-YENİ-KADİN-YELEK-ORNEK-TARİFİ

Örgü Yılan İğnesi Yelek Modeli Tarifi-2019 Yeni Kadın Yeleği Örgü Tasarımı ve Yapılışı için Bayanları buraya davet ediyorum.Sadece Tarifi değil Modelin Kenar Kol ve Ön Patları bile Yeni ve çok ama çok şahane.

Yeleğin yapımın da Nakonun tüylü yün oranı yüksek ipinden kullanılmış.Ama anlatımda Sargı ip denilen bir ip kullanılıyor.

Yeleğin Etek ucunu hep Trabzan ile mi başlayacağız? Diyenler burada ki Yılan İğnesi ve Balık iğnesi örgü tekniği denilen örnek ile başlayabilirsiniz.

Orgu-yilan-ignesi-tig-isi-yelek
Orgu-yilan-ignesi-tig-isi-yelek

Yelek çok ince bir iple yapıldığı için 15 numara Tığ kullanılıyor.Örnek kalın,Angora ipler ile nasıl görünüyor? bilmiyorum.Ama önerim bir kaç ip ve tığ ile denemeniz den yana.

FISTIK ÖRNEĞİNDEN DESENLER İLE YELEK BELKİ ŞAL YAPABİLİRSİNİZ

Fıstık Örneğinden Desen Çalışması ile daha kolay bir modeli daha görebilirsiniz. Bunu da Bu akşam yayımladım.

Çok üzgünüm ama Yeleğin Koltuk kesimi,yaka,ve kol manşetlerini göstermemişler acemiler için sadece örneği sunmuş oluyorum.

orgu-balik-ignesi-tig-isi
orgu-balik-ignesi-tig-isi

Tığ işini biraz daha iyi bilenler den yardım alabilirsiniz. Ama bilenler de bu örneği Yelek ve Hırka yapımında Şal ve Etol örmek için güzel değerlendirecektir.

2019-kadin-yelek-ornek-tarifleri-yapilisilari
2019-kadin-yelek-ornek-tarifleri-yapilisilari

Benden Size Örgü Evi analı çalışması için Ellerine,emeklerine sağlık.Bu Güzel Çalışmanın Koltuk kesimi ve Yaka Kesimi Modelini de umarım görebiliriz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz