ÖRGÜ YAKADAN BAŞLAMALI YAZLIK BEBEK ELBİSE ÖRNEĞİ

yakadan-baslamalı-orgu-bebek-elbisesi-cepli-orme

Yakadan Başlamalı Yazlık Örgü Bebek Elbisesi

Yaz ayının yaklaşmasıyla beraber artık yazlık örgü giysileri örmeye başladık. Bende sizlere Yakadan Başlamalı kısa kollu cepli şirin bir Bebek Elbisesi göstermek istiyorum.

Genelde Yakadan Başlamalı  Bebek Yelek veya Hırka örüyoruz fakat Elbisede çok güzel görünüyor. Dikişsiz Yakadan Başlanan Örgü Bebek Elbise için bebe yünü kullanabilirsiniz.

Şiş ile örme Yakasından başlıyarak örülen Bebek, çocuk elbisesi nasıl örülür resimlerden görebilirsiniz. İsterseniz sizde resimdeki modeldeki gibi yakasına ve ceplerine örgü çiçek motifleri ve inciler dikerek çok daha şık ve kullanışlı Bebek elbisesi örebilirsiniz.

Diğer Yakadan Başlanan Bebek Yeleği Örneği için burdan bakınız. Mavi Yakadan Başlanan Erkek Bebek YeleğiAnlatımlı Yakadan Başlamalı Çocuk Yeleği

Siz bebek elbisesi örmeye yakadan başlarken çocuğunuzun ölçülerini göz önünde bulundurarak ilmek atmanız. 54 Adet Yazlık Örgü Bebek ve Çocuk Elbiseleri  

yakadan-baslamalı-orgu-bebek-elbisesi-cepli-orme
yakadan-baslamalı-orgu-bebek-elbisesi-cepli-orme
yakadan-baslanan-orgu-bebek-elbisesi-ornegi-modeli
yakadan-baslanan-orgu-bebek-elbisesi-ornegi-modeli

yakadan-baslanan-orgu-bebek-elbisesi-ornegi-modeli-1

yakadan-baslanan-orgu-bebek-elbisesi-ornegi-modeli-2

yakadan-baslanan-orgu-bebek-elbisesi-ornegi-modeli-3

yakadan-baslanan-orgu-bebek-elbisesi-ornegi-modeli-4

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on ÖRGÜ YAKADAN BAŞLAMALI YAZLIK BEBEK ELBİSE ÖRNEĞİ

  1. oncelıkle ellerınıze saglık hepsıde cok guzel yakadan baslanan gırı beyaz cıceklı bebek elbısenın yapılısını anlatırsanız cok sevınırım

    • Gönül hanımcım maalesef ben bu resimleri İnternetten buldum ve sizinde gördüğünüz gibi resimlere bakarak çok sağlıklı bir anlatım yapabilmem mümkün değil.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*