ÖRGÜ ÜÇGEN ŞAL ÖRNEKLERİ VE YAPILIŞI

orgu-ucgen-virus-sal-modelleri
orgu-ucgen-virus-sal-modelleri

Tığ işi Virüs Şallar,Tığ işi Köşeden örülen Tığ Örgüleri ve Şal Modelleri,En Güzel Yeni Tığ İşi Örnekler ve Örgü Modelleri için buradaki Harika Örneklere bakabilirsiniz.

Alıntı olarak netten derlediğim Örgü Üçgen Şal Modelleri için sizlere baktığınızda modeli çıkarabileceğiniz Şal Örnekleri ve Yapılışı ile ilgili çok güzel şeyler hazırladım.

Anlatımlı Şal Örnekleri isteyen hanımlar içinde Türkçe Videolu Püsküllü Üçgen Şal Modeli yapılışını sundum.

Örgü Boncuklu Gelin Şalları,Örgü Virüs Şal Modelleri ve Örgü Anne şalları için aradığınız örnekler burada olabilir.

3-boyutla-orgu-sallar
3-boyutla-orgu-sallar

Burada Örme Şal Modelleri içinde gördüğünüz Bazı Örneklerin Açıklamalı Şal Modelleri için Örgü Videoları yazan Menüye bakmanız gerekiyor.

Şal Modeli ve Yapılışı için Türkçe Şal Videolarından bir kaç tanesini sizlere önermek istiyorum.Örnek olarak Gelin Şalları için Burgu Şal Modeli nasıl yapılır? bakabilirsiniz.

Resimler arasında bulunan Pençeli Fıstıklı Şal Modelinin yapılışı için buraya bakmanız yeterli. Bu örnek Başaklı Fıstık Örneği olarak ta biliniyor.

Bundan önce hazırladığım sayfamda sizlere Yaldızlı Tığ Oyası Modeli adında Türkçe açıklamalı Harika ve ok ama çok Kolay Tığ Oyası örneği paylaştım.

Resimlere Tıkladığınızda Daha Net ve Büyük Görebilirsiniz.

Püsküllü Tığ İşi Üçgen Şal Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. POPCORN ÖRNEKLİ ÜÇGEN ŞAL ANLATIMI | Nazarca.com
  2. EBRULİ İPTEN TIĞLA ÖRÜLEN ŞIK ŞAL YAPIMI | Nazarca.com
  3. BATİK DESENLİ ÖRGÜ ÜÇGEN FISTIKLI ŞAL MODELİ AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*