ÖRGÜ SALAŞ YAMALI BAYAN HIRKA VE BERE TAKIMI YAPILIŞI

salas-yamali-bayan-hirka-bere-takimi
salas-yamali-bayan-hirka-bere-takimi

Tam anlatımlı Yamalı (Patchwork) Bayan Hırka ve Bere Takımı Videolu tarifinde en sonuna kadar örülerek ve anlatılarak öğretiliyor.

Patchwork diye yabancı dilde söylenen Yamalı Kadın Hırka Modeli ve kalan ipler ile yapılan Bere takımı 40-42 Beden L-XL Bayanlar için olan Model 44 Beden giyen hanımlara göre de olur.

patchwork-salas-bayan-hirka-bere
patchwork-salas-bayan-hirka-bere

Arkası kısa önü uzun ve dökümlü Salaş modeli ile Modern Bayan Hırka Modelinden kendiniz için yapabilirsiniz. İp olarak Kartopu jersey renk 1388 ve 800 gram ip ile Bere ve Hırka takım tamamlanmış.

Daha sade Günlük ve Pazarda çarşıda giymek için daha kolay Şiş ile Salaş Bayan Hırka modeli daha görmek isterseniz geçen aylarda paylaştığım modeli de buradan görebilirsiniz.

Patchwork Bayan Hırka Modeli için 6 numara Örgü şişleri ve yakası için Silindir şeklinde Şık Düğme ile modeli tamamlarsanız daha çok yakışacaktır.

Bugün ayrıca İki Taraflı Örgü modeli olan Kabartmalı çok beğenilen bir Şiş örneği daha paylaştım.Örgülerini daha güzel yapacak modellere bakmayı unutmayınız.
Patchwork Yamalı Bayan Hırka Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*