ÖRGÜ PETEKLİ SÜVETER VE KAZAK MODELİ YAPIMI

petekli-ag-orgu-modeli-yapilisi
petekli-ag-orgu-modeli-yapilisi

Petekli File Modelli Örgü Motifi Türkçe Videolu Açıklamalı Motif yapılışı. Ağ örgüsü şeklinde File Örnekli Petekli desenli Örnek Süveter,Kazak ve Hırkalarda çok yakışır.

İnternet’te Petekli Örgü Motifleri,Örgü İşi Şişle Petekli Örgü Modelleri yazdığınız da bir çok Model görürsünüz. Petekli  File Örneği için Petekli Süveter,Kazak Örneği yazmanız yeterli.

orgu-petekli-ag-modeli
orgu-petekli-ag-modeli

Böyle Baklava desenli,Petekli görünümlü Modeller için Petekli Badem Örgü deseni yapılışına buradan ulaşabilirsiniz.

Ya da burada tek renkli Şiş modeli olan Örgü Petekli Altıgen Modeli Bereler,Atkılar,Yelekler ve Battaniyeler için tam örülesi modellerden.

Yine Örgü İşleri için çok kullanışlı ve şık modeli ile Rende Örnekli Yelekler için burada 2 Tane anlatımlı Rende Modelli Bebek Yelekleri ve yapılışı görebilirsiniz.
Petekli Süveter,Kazak Modeli Video
d

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BURGULU VADİ ÖRGÜ MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*