ÖRGÜ KAFESLİ YILDIZ ÇİÇEĞİ LİF TARİFİ

kafesli-yildiz-cicegi-banyo-lifleri
kafesli-yildiz-cicegi-banyo-lifleri

İşte Yine Çok güzel Yeni Örgü Lif Tasarımı olan Yıldız deseni 2 renkli olan Desenli Kafesli Kafesli Yıldız Çiçeği Lif Yapımı. Videosunu izlediğim de Model kadar Tarifi de bir o kadar çok hoşuma giden Modeli sizler ile de paylaşmak istedim.

Bugün sizler için 10 taneye yakın Oyalar,Patikler,Örgüler ve Model Tarifleri paylaştım. Bu güzel Banyo Lifi modeli de Çeyizliğine Yeni Lif Örnekleri arayan hanımlar yaparlar diye düşündüm.

desenli-kafesli-yildiz-lif
desenli-kafesli-yildiz-lif

Böyle örnekleri çevreleri genel de Örümcek modeli ile yapılır.Ancak Bu Hamam Lifi Modelin de Kutu tekniği benim yazdığım yani Kafes tekniği uygulanmış ve çok ta hoş olmuş.

Şöyle Son yayınlanan 2 Örgü Videoları neler bakalım.Boncuklu Zarf Patik modeli ve Kel Mekik Oyası modelleri Nazarca Videolu El İşi Tarifleri için de ya da buradan tıklayarak bakabilirsiniz.

Yıldız Çiçeği Lif Modeli 7 numara Tığ ile yapılırken İplik olarak ta 3 renk ip kullanılıyor.Yıdız Tekniği ile örülür yanlar kutu tekniği ile örülür.
Kutulu Yıldız Lif Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*