El İşleri ŞİŞLE BONCUKLU ZARF PATİK YAPIMI

ŞİŞLE BONCUKLU ZARF PATİK YAPIMI

582
motifli-boncuklu-mektup-patik
motifli-boncuklu-mektup-patik

İki şişle Boncuklu (Mektup) Zarf Patik Modeli 37-38 numara Ayaklara göre ama Daha büyük ve Küçük Ayaklar içinde Videolu tarifi ve önerilere bakabilirsiniz.

İncili Mektup Patik Modeli çorap şişi ile çekim esnasında sıkıntı yaşanmaması için örülmüş.Yani isteyenler bildiğimiz Örgü şişleri ile 2,5-3,5 numara Şişler ile yapabilirler.

motifli-sis-isi-incili-mektup-patik
motifli-sis-isi-incili-mektup-patik

Su Yeşili Çeyizlik Bayan Patiği modeli de Önceki Bayan Patik Modelleri ve Yapılışları olan başka bir çalışmamız ve onun da açıklamalı yapılışı var.

2 Renkli Patik 52 İlmek ile Siyah renk iplik ile başlanır. 2. sırada kenarda 4 düz yapılır kalanlar 2-ters 2 düz şeklinde tüm sıra yapılır.Sadece başta 4 düz yapılıyor.

sisle-boncuklu-zarf-patik-kadin
sisle-boncuklu-zarf-patik-kadin

Çift Lastik modeli 58 ilmek başlanır 2. sırası Tersi ters düzü düz şeklinde lastik yapımı 1 karış olasıya kadar yapıldıktan sonra 2. renk Patik ipi ile örnek kurulur.

2. Renk iple örneğe başlamadan önce Boncukları ipe geçirin. Boncuklar Patik üstüne dikilmiyor örgü sırasında işleniyor. 2 Düzine kadar İnci Patik Boncukları kullanılacak.

mektup-patik-boncuklu
mektup-patik-boncuklu

Patik üstüne Yonca çiçek yapılacak Boncukları ile birlikte Çiçek Patik üstüne dikilecek. Boncuklu Patik Çiçeğini farklı motifler ile de yapabilirsiniz.
İncili Zarf Patik Videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz