SU YEŞİLİ DELİKLİ KADIN PATİK YAPIMI

Su-yesili-delikli-kadin-patik
Su-yesili-delikli-kadin-patik

Uygun Patik İpi 2,5 Numara Tığ ile 4 zincir çekilerek başlanan Su Yeşili Delikli Bayan Patik Öğrenmek isteyenlere sonuna kadar bu Patiğin yapılışı Video da anlatılıyor ve gösteriliyor.

Örnek sık iğne,trabzan ve zincir tekniği üzerine kurulu. Bu Modelin benzeri Üçgen Petekli Bayan Patik Modelini de geçen Yaz öğrenmiştik.

orgu-su-yesili-delikli-patik
orgu-su-yesili-delikli-patik

Petekli olan model de üstte bulunan Sık iğne Pirinç tekniğine benzeyen yerler Trabzanlar ile yapılmış. Üstüne Boncuk ta dikilir ama bence yakışmaz.Bu şekilde Spor Patik modeli olarak çok şık zaten.

patik-tarifi-el-orgu
patik-tarifi-el-orgu

Kış Zamanı Şiş örgülere yoğunluk olurken Yaz  aylarında da Tığ işi Örnek ve model istekleri daha fazla oluyor. Yeni Şiş Örgüleri de ara da yayınlıyorum.Bunlara Örgüler bölümün de görebilirsiniz.
Su Yeşili Delikli Kadın Patik videosu

2. Bölüm

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞLE BONCUKLU ZARF PATİK YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*