ÖRGÜ FERMUARLI BEBEK TULUMU TARİFİ

alttan-fermuarli-orgu-bebek-tulumu
alttan-fermuarli-orgu-bebek-tulumu

Altından Bacak Arasından Fermuarlı Sarı Kısa Kollu Örgü Bebek Tulumu Başından sonuna kadar Videolu Tarifi ile 6-12 Aylık Yazlık El Örgüsü Tulum Modeli.

Batik ipten örülen Önü düğmeli örneği Haraşo modeli ile Sarı ve Beyaz renkli Batik ip için Alize Şekerim Batik ip-Renk no 6318  ile 3 ve 3,5 numara Örgü şişleri,Fermuar ve Düğmeler. İp her yumak 320 gram 2 Yumak 650 gram kadar ip gidiyor.

sari-ebruli-iple-fermuarli-kiso-kollu-bebek-tulum
sari-ebruli-iple-fermuarli-kiso-kollu-bebek-tulum

2 Adet 100 gram adar ip kullanılan Tulum Çocukların bezi rahat değiştirilsin ve Wc ihtiyaçlarını rahat görebilsinler diye alt tarafında Fermuar dikiliyor.

Örgü Kapüşonlu Tulum Modeli için oldukça sevimli ve aynı bu model gibi anlatımlı Tulu modeline de buradan bakabilirsiniz.

Önden Düğmeli yine Kapşonlu 3-6 Aylık Örgü Tulum örmek için de buradan diğer başka bir Bebek Tulumu yapılışına daha bakabilirsiniz.

Fermuarlı El Örgüsü Bebek Tulumu Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU MİNARE MODELİ TARİFİ | Nazarca.com
  2. YILDIZ ÖRNEKLİ ÖRGÜ ŞORTLU BEBEK TULUMU TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*