kapsonlu-sac-orgulu-bebek-orgu-tulum-tarifi


KAPÜŞONLU 3-6 AYLIK BEBEKLERE SAÇ ÖRGÜLÜ TULUM YAPIMI


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Kapüşonlu (Kapşonlu) 3-6 Aylık Kız ve Erkek Bebeklere uygun Şiş ile Saç Örgüsü ve Haraşo örneği ve 2 renk üzerine kurulan Bebek Tulumu Tam anlatımlı Videolu Tarifi ile.

Örgü Şişle örülen Şapkalı Bebek Tulumu için 2 tane 3 ve 4 numara Örgü şişleri kullanılıyor 2 ren örgü bebek ipi ile örülen Model de Lastik bölümleri 3 numaralı Şiş ve Koyu renk iplikle Açık renkli bölümler de 4 numara şiş ile yapılacak.

Model için 4 yumak 250 Gramlık yumak ipler kullanılmış. Model yapımına 3 numara şiş ile Arka parçadan başlanıyor ve Aranın 1. paçası için 25 ilmek atarak bir ters bir düz olarak ilk sırayı örüyorsunuz.

sac-orgulu-kapsonlu-sisle-bebek-tulum-modeli-yapimi
sac-orgulu-kapsonlu-sisle-bebek-tulum-modeli-yapimi

2. sırada 1. ve son ilmeği her seferinde düz örerek yapılacak.Kenarlar bu şekilde yapılınca daha iyi olacak. İlk olarak Paça lastiği için özel bir Lastik modeli uygulanıyor.

Bu Yıl sizlere daha önce Yine böyle Pantolonlu uzun paçalı Bebek Tulumu Örgü Modeli olan Robadan Bebek Tulumu yapılışını yayınlamıştım.

Eğer Dışarıda giydirilen Örme Bebek Tulumları yerine Tığla Örülen Örgü Uyku Tulumu isterseniz burada Resimli anlatımlı başka bir model daha görebilirsiniz.

Bugün Bebek Örgüleri ile güne başladı ve ilk olarak Etekten Başlamalı Değişik Bebek Yeleği Modelini sonra da sizlere Örgü 2-4 Yaş Bebek Ceketi yapılışlarını yayınladım.

Saç Örgülü Kapşonlu Bebek Tulum Videosu

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 thoughts to “KAPÜŞONLU 3-6 AYLIK BEBEKLERE SAÇ ÖRGÜLÜ TULUM YAPIMI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir