4-6 AYLIK ROBADAN ÖRGÜ BEBEK TULUMU YAPILIŞI

robadan-orgu-bebek-tulum
robadan-orgu-bebek-tulum

4-6 Aylık Örgü Bebek Tulumları-Mevsimlik Bebek Örgüleri için alttan düğmeli,uzun kollu ve paçalı aynı zamanda Kahve çekirdeği Modeli ile Şişle Örgü Bebek Tulumu nasıl örülür? baştan sona Türkçe videolu anlatımlı.

Işıl hanım her zaman olduğu gibi Örek isteyen hanımlara yardımcı olabilmek için Baştan sona açıklamalı Örgü Modelleri sunmaya devam ediyor.

4-6-aylik-orme-bebek-tulumu
4-6-aylik-orme-bebek-tulumu

Robadan örülerek başlanan Paçalı Uzun Bebek Tulumu için hem Erkek hem Kız Bebeklere uygun modelde Tulum örneği.

3,5 numara şiş kullanılan Bebe Tulumu için tek ren bebek ip tercih edilmiş. Tığla Tulum Modeli için burada Filli Örgü Bebek Tulumu hem Kızlara hem Erkek bebeklere uygun modellerde 2 tane Tulum yapımı var.

orgu-robali-bebek-tulumu
orgu-robali-bebek-tulumu

Daha büyük Bebek ve Çocukları olan Annelere özellikle Erkek Çocuk Annelerine burada Süveter Hırka Örgü Takım yapılışını önerim.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KAPÜŞONLU 3-6 AYLIK BEBEKLERE SAÇ ÖRGÜLÜ TULUM YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*