orgu-filli-bebek-tulumu


ÖRGÜ 2 TANE KIZ VE ERKEK BEBEK FİLLİ TULUM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU


Bebek Örgüleri, El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler, Tığ İşi

Fil Şeklinde Örgü Bebek Tulumu Tığla yapılan Türkçe videolu Yazlık Örgü Filli Bebek Tulum yapılışı baştan sona anlatımı ile Örgü seven hanımlara Videolu Bebek Örgüleri.

Son günlerde çok meşhur olan Fil hortumlu ucunda emzik olan Örgü Tığla yapılan Fil desenli Bebek Tulumu Yaz aylarında Kolay Örgü Bebek Kıyafetleri örmek isteyenlere.

orgu-filli-kiz-bebek-tulumu
orgu-filli-kiz-bebek-tulumu

Sayfaya 2 tane Fil Örgü Bebek Tulumu yapılışı videosu ekliyorum. Filli Kız Bebek Tulum ve Erkek Bebek Filli Bebek Tulumu için siz hangisini isterseniz onu izleyerek sizde örebilirsiniz.

Canım Anne ve  Emelce örgüler tarafından hazırlanan 2 değişik ama benzer Örgü teknikleri ile yapılan Tulumlar için her iki örgü kanalına da çok teşekkürler.

Robası Dantel Yelek yapılışı için 1-1,5 Yaşında Bebeklere göre Yelek Yapılışı için buradaki Güzel Bebek Yeleği şiş ile yapılıyor ve baştan sona anlatımlı Yelek Yapılışı.

Örgü Fil Bebek Tulumu yapılışı 1

Farklı elden Örgü Filli Kız Bebek Tulum yapımı

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “ÖRGÜ 2 TANE KIZ VE ERKEK BEBEK FİLLİ TULUM YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir