2-4 YAŞ KIZ ÇOCUK İÇİN ÖRGÜ ELBİSE BOLERO TAKIM YAPILIŞI

sisle-orgu-cocuk-elbise-bolero-takim-orme
sisle-orgu-cocuk-elbise-bolero-takim-orme

2-3 ve 4 yaşındaki Kız Çocukları için Şiş İle Yapılan Yazlık Örgü Bolero ve Elbise Takım yapım aşamaları Türkçe Videolu Kız Çocuğu Elbise ve Bolerosu.

Sevil hanım baştan sona açıklamalı 2-4 Yaş arası Çocuklar için Örme Elbiseli Yelek Takımı rengi ve deseni ile Kat,kat örülen Etek modeli ve Örgü Ajurlu modeli ile Kız evladı ya da Torunu olanlar için.

bolero-elbise-cocuk-modeli-yapimi
bolero-elbise-cocuk-modeli-yapimi

Rengarenk Baharlık Örgü Şiş işi Elbise yapımı için 4 renk kullanılmış şiş olarak 4 numara şiş tercih edilmiş. Elbise örneği için 11 ilmek ile başlamış 12 ve katları şeklinde Örgü deseni yapılmış.

Bebeği olan Annelere 1-2 Yaş Örgü Elbise yapımı için yine şiş kullanılan Yazlık önden düğmeli ve Yakalı Bebek Elbisesi için burada ki El Yapımı Örgüden Elbise yapılışına bakabilirsiniz.

yazlik-bolero-elbise-orgu-kiz-takim-yapilisi
yazlik-bolero-elbise-orgu-kiz-takim-yapilisi

Burada Erkek Bebekleri için,Kız Bebeklere de aynı benzer modelle yapılan Örgü Bebek Tulum Modeli nasıl yapılır öğretilmekte.

elbiseli-orgu-kiz-cocuk-bolero-modeli
elbiseli-orgu-kiz-cocuk-bolero-modeli

Son olarak siz Bayanları da unutmadan çok beğeneceğinizi düşündüğüm Kıvrımlı Su Yolu Modeli Yelek örmek için Örnek olarak önerilen bu modele hanımlar bakmadan geçmeyin.
Örgü Elbiseli Bolerolu Kız Takımı yapımı

Bolero nasıl örülür? izle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*