AJURLU MİNARE MODELİ TARİFİ

Ajurlu-minare-orgu-motifi
Ajurlu-minare-orgu-motifi

Yaz için örülen Modeller için Ajurlu Yazlık örneği ile Örgü Ajurlu Minare Modeli Şiş Örneği Videolu Tarifi ile örmek ve öğrenmek isteyenler buyursunlar.

Bebek örgüleri için her minareyi ayrı renkler ile yapabilirsiniz. Her sıra ayrı renkler ile çok sevimli olur.Ama Bayanlara örgü modelleri için Tek renk Koton,Merserize ya da Alize ipler ile yapabilirsiniz.

ajurlu-minare-orgu-modeli-yapimi
ajurlu-minare-orgu-modeli-yapimi

Günün Bütün Örgü Modellerine Örgüler bölümünden bakabilirsiniz.Ama! ben size Bugün çok beğenerek yayınladığı Örgü Fermuarlı Bebek Tulumu yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Eğer kendiniz ya da Kızınız için şık Baharlık Yelekler örmeyi düşünüyorsanız o zaman Yeşil Baharlık Bayan Yelek modelinin de yapımı burada.

Ajurlu Minare Örgü Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. DELİKLİ LASTİKLİ YAPRAKLAR YELEK MODELİ TARİFİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*