Skip to main content


orgu-4-damla-yas-bayan-yelek-modeli-ornegi-yapilisi

ÖRGÜ 4 DAMLA YAŞ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

Örgü 4 Damla Yelek Modeli– Tığ işi 4 Damla Yaş Örneği ile yapılan Örgü Bayan Yeleği modeli Örnek anlatımı ve Yelek görselleri ile Tığ işi Anne Yelekleri ve Kızlara Çeyizlik Örgü Tığla Gelin Yeleği modeli olarak Türkçe videolu açıklamalı.

Fıstıklı Yelek modeli adında ancak bu isim ile hem benim sitemde,Hem Facebook Örgü Modelleri ve İnternet’te bir çok Tığla yapılan Kadın Yelekleri,Şal Modelleri bulunuyor.

Bu nedenden örneğin adını ben 4 Damla yaş Yelek Örneği olarak değiştirdim.4 Damla yaş Örgüsü Yelek modeli Lastik kısmı 4 sıra Tığla lastik örneği ile başlıyor.

orgu-4-damla-yas-bayan-yelek-modeli-ornegi-yapilisi
orgu-4-damla-yas-bayan-yelek-modeli-ornegi-yapilisi

20 Trabzan ile Yelek motifleri oluşuyor sizde kendinize öreceğiniz zaman her motifi 28 Trabzan olarak hesapayarak kendi ölçülerinize göre yapabilirsiniz. Ancak trabzanlar normal Tığ Tekniği Trabzan şeklinde yapılmıyor ve Tamanne bunu detayını gösteriyor.

Yeleğin kenarlarına 5’li fıstık modeli yapılarak örnek tamamlanıyor.Eğer Yelek koltuk kesimi,yaka kesimi nasıl yapılır? bilmiyorsanız ya yakınlarınızdan yardım isteyin ya da Örgüler bölümünde tam detaylı anlatımlı Bayan Yeleklerinden seçip Şiş ya da Tığla baştan sona açıklamalı Yelek modellerinden tercih edin.

Bu gece sabaha kadar sizlere çok şık örnekler başladım ve artık Saat sabah 7,52 oldu,ancak ben Bu sabaha karşı paylaştığım diğer modelleri de buradan tanıtayım.

Alize Oval Dilimli Gelin Şal modeli benim çok beğendiğim videolu ve yazılı açıklamalı Gelin şal yapılışı. Yine hem Alize ipten hem Lif ipinden yapılan İncili Şal Modelini görmek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Tunus Tığ tekniği ile baştan sona açıkanan Tunus Mor Kadın Patik yapılışını buradan izleyerek öğrenebilirsiniz.

4-damla-yelek-modeli
4-damla-yelek-modeli
4-damla-yasli-yelek-modeli
4-damla-yasli-yelek-modeli
4-damla-yas-modeli-yelek
4-damla-yas-modeli-yelek
4-damla-yas-ornekli-yelek
4-damla-yas-ornekli-yelek
4-damla-yas-yelek-arka
4-damla-yas-yelek-arka
4-damla-yas-yelek-ornegi
4-damla-yas-yelek-ornegi
4-damla-yelek-ornegi
4-damla-yelek-ornegi
tig-isi-4-damla-yas
tig-isi-4-damla-yas
tig-isi-4-damla-yas-ornegi
tig-isi-4-damla-yas-ornegi
tigla-dort-damla-yasli-yelek
tigla-dort-damla-yasli-yelek
yelek-ornegi-4-damla-yas
yelek-ornegi-4-damla-yas
4-damla-yas-tig-isi-ornek
4-damla-yas-tig-isi-ornek

4 Damla Yaş Yelek Örneği Video-Fıstıklı Yelek Modeli

Benzer Yazılar:

ÜZERİNEDE KUŞ OLAN TIĞ İŞİ KARE MOTİFLER
Örme tığ işi motiflerinizi başka bir tığ işi örgüyle süslemek istiyorsanız kare motiflerin üzerine dikilen bu örgü tığ işi kuşlu motifi görmelisiniz. Çocuk yatakları için Tığla yatak örtüsü örmeyi düşünüyorsanız bu şekilde ördüğünüz ...
ŞİŞLE ÖRÜLEN ÖRNEK TOMURCUK ÖRNEĞİ YAPILIŞI VİDEO İZLE
Şiş Örgüleri Videolu Örgüler sayfamıza Bugün İki renk ip ile örülen Tomurcuk Örgüsü Örneği Nasıl Örülür? Videosu. 2 şişle ve Çorap şişleri ile Örnekler isteyenlere sizler için Tığ ve Şiş Örme Örnekleri paylaşıyorum. Ben sizinle ...
KENDİNE ÖZGÜ MODELİ İLE KADIN PATİK TIĞ ÖRGÜ
Örgü Kendine Özgü Bayan Patik Modeli Özel Tasarım bir model.Tarifi ile beğenenlere sunulan Patik.En Güzel Patik Modelleri ve Patik Örnekleri için Örgü ve Tığ işi Patikler bu sitede. Tasarımını İnstagram dan Emel Hobi evine ...
YENİ FISTIK ÖRNEKLİ ŞAL MODELİ YAPIMI
Yeni Fıstıklı Şal Modeli-Örgü Şal Modelleri ve yapılışları olan sayfamız da Bugün Üzümlü Şal Modeli olarak tanıtılan Fıstık Modelli Şal Yapımını öğreniyoruz. Tam Kışlık Örgü Şal İpi ve Kışlık Şal Modeli olarak kullanılacak Üçgen ...
YAZMA MODELİ KOLAY YEŞİL TIĞ OYASI YAPIMI
Yazma Tığ Oyaları İçin Tek renkli sade Kolay Tığ Oyası Yeşil Yazma Kenarı Oya Anlatımı için Model Türkçe Videolu öğretiliyor. tig-oyali-kolay-yazma-oyasi-yapilisi Böyle tek renk tek sıra Tığ Oyası Örnekleri isteyenlere sitede ...
ÖRME TUNİK ÖRNEK VE MODELLERİ
Bayan Tunikleri Son Senelerde Oldukça  Moda,Bayanların Üstündede Oldukça Hoş Duruyor. Ben En Çok MiniElbise Ve Etek Üzerine örme Tunikleri Yakıştırıyoru.Tunik Kullanmayı Seven Güzel Hanımefendiler İçin Buyrun Şablonlarıyla Beraber Harika Örgü Tunik Örnekleri,Modelleri.
ÖRGÜ HIRKALARDA YELEKLERDE TORBALI CEP YAPILIŞI
How to Knit a Pocket-Elinizi Cebinize soktuğunuzda içine bir şeyler koyabileceğiniz Örgüde Torbalı Cep Yapmak istiyorsanız Burada Örgü Yelek ve Hırkalara Cep Torbası nasıl yapılır? Türkçe videolu görebilirsiniz. Örgü Yalancı Cepler üsten ilmek çıkarıp ...

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

One thought to “ÖRGÜ 4 DAMLA YAŞ YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir